Fatih Portakal’ın el değiştiren FOX TV’deki akıbeti belli oldu!

FOX TV'nin patronu değişince akıllara Fatih Portakal'ın işinden olup olmayacağı gelmişti. Reytinglerde tek başına bir dizi kıymetinde olan Portakal, kanaldaki görevine devam edecek.

Fatih Portakal’ın el değiştiren FOX TV’deki akıbeti belli oldu!

İşine son verileceği iddia edilen FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal’ın görevine devam edeceği bildirildi. Walt Disney, Century FOX’u 52,4 milyar dolara satın almış, bu satışın ardından Portakal’ın kanaldan ayrılacağı iddia edilmişti.

YENİ PATRONA YOKLAMA ÇEKTİ

Portakal bu iddialara “Yönetimin istememesi halinde giderim” diye yanıt vermişti. Milliyet yazarı Sina Koloğlu bugünkü yazısında, “Yeni patronla ne olur?” diye yoklama yaptığını aktararak şöyle devam etti: “Konuştuğum isimler, ‘Fatih Portakal’la Ana Haber Bülteni’nin yaklaşık yedi yıldır ana haber bülteni izlenme oranına ambargo koyduğunu ve böyle bir düşüncenin olmayacağını söylüyor.

“TEK BAŞINA BİR DİZİ KIYMETİNDE”
Bana söylenen bazı rakamlar var. Haber bülteninin reklam kârı, üç haneli. Bir önceki yıla göre, bu sene daha da artmış. Tek başına bir dizi kıymetinde. FOX’un geçtiğimiz ayı birinci bitirdiği söylendi. Beş dizisinin hali de, hiç fena değil. Yani sınıfı geçiyor.”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...