FETÖ mağdurlarından SÖZCÜ’ye büyük destek

FETÖ'nün Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik kurduğu Ergenekon ve Balyoz kumpaslarının mağduru olan komutanlardan da Sözcü'ye destek yağıyor. Donanma Komutanlığı'ndan istifa eden Oramiral Nusret Güner, "FETÖ'nün yaptığı ihaneti açıkladığım söyleşiyi tek yayınlayabilen gazete SÖZCÜ" diyerek, yapılan haksızlıklara ve atılan iftiralara isyan etti.

FETÖ mağdurlarından SÖZCÜ’ye büyük destek

Yıllardır kimsenin söyleyemediklerini söyleyen, yazamadıklarını yazan, halkın Sözcü’sü bugün çirkin iftiralarla karşı karşıya. Geçmişte aynı örgütün iftiralarıyla kumpasa düşürülen Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kahraman komutanları, “O kara günlerde yanımızdan ayrılmayan Sözcü’ye şimdi destek olma sırası bizde” diyerek yapılan haksızlıklara tepki gösterdiler.

2011-2013 yılları arasında Donanma Komutanı olarak görev yapan Oramiral Nusret Güner sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, “FETÖ’nün yaptığı ihaneti açıkladığım söyleşiyi 4 gün boyunca manşetten yayınlayabilen tek gazete SÖZCÜ, FETÖ’cü olabilir mi? HAYIR… 2013’te TSK’ya kurulan kumpası protesto ve halkı bilgilendirmek için istifa ettiğimde, sadece SÖZCÜ yer verdi” diyerek Sözcü’ye destek verdi. Güner, aynı söyleşiyi o dönemde başka gazetelere de verdiğini ancak yayınlanmadığını da belirtti.

nusret-guner

İŞTE 2013 YILINDA SÖZCÜ’NÜN MANŞETİNE TAŞIDIĞI O SÖYLEŞİ:

“KUMPASLAR FETÖ’NÜN TEK TURNUSOLUDUR”

Ergenekon kumpasından 41 ay cezaevinde yatan Teğmen Mehmet Ali Çelebi de Sözcü’ye yapılan algı operasyonuna tepki gösterdi.

Çelebi Twitter’dan şu mesajı paylaştı;

mehmet-ali-celebi İsmail Küçükkaya Sözcü'ye yönelik operasyon sonrası isyan etti İlginizi Çekebilir İsmail Küçükkaya Sözcü'ye yönelik operasyon sonrası isyan etti Sosyal medya, Sözcü gazetesinin bugünkü sayısını konuşuyor: Bu haliyle bile havuz medyasından daha dolu bir gazete olmuş İlginizi Çekebilir Sosyal medya, Sözcü gazetesinin bugünkü sayısını konuşuyor: Bu haliyle bile havuz medyasından daha dolu bir gazete olmuş Gazetecilerden Sözcü operasyonuna tepkiler İlginizi Çekebilir Gazetecilerden Sözcü operasyonuna tepkiler Sözcü'nün A takımı algı operasyonunu değerlendirdi İlginizi Çekebilir Sözcü'nün A takımı algı operasyonunu değerlendirdi

 

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...