Sözcü Plus Giriş

Genç kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Ordu'nun Fatsa İlçesi´ne tatil için geldiği öğrenilen İzmir Barosu avukatlarından 36 yaşındaki Burcu Setol Şimşek, kaldığı otel odasında ölü bulundu.

null
Güncellenme: 17:40, 25/07/2017
Genç kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Tatil için İzmir’den Fatsa’ya geldiği öğrenilen evli bir çocuk annesi Burcu Setol Şimşek´den haber alamayan eşi, oteli arayıp görevilerden yardım istedi. Otel görevileri odayı kontrol etmek için içeri girdiklerinde Şimşek´in yerde hareketsiz yattığını görerek durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri yaptıkaları incelemede Burcu Setol Şimşek´in öldüğünü tespit etti, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri incelemelerinin ardından Burcu Setol Şimşek´ın cansız bedenini otopsi yapılmak üzere Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

KALP RAHATSIZLIĞI VARMIŞ

İzmir Barosu avukatlarından 36 yaşındaki Burcu Setol Şimşek’in acı haberi, İzmir’deki meslektaşlarını yasa boğdu. Şimşek’in mesleki işleri için Fatsa’da bulunduğunu söyleyen İzmir Baro Başkanı Aydın Özcan, “Haberi alınca çok üzüldük. Genç ve başarılı bir meslektaşımızdı. Ancak bir süre önce kalp rahatsızlığı geçirdiğini biliyoruz. Cenaze için de eşiyle konuşup karar vereceğiz” dedi. DHA