Genç kızın şüpheli ölümü!

İstanbul’da 18 yaşındaki Buket Ş., erkek arkadaşıyla kaldığı rezidansın 3’üncü katından düştü. Uyuşturucu kullandığı iddia edilen genç kızı arkadaşı hastaneye bırakarak kaçtı. Buket Ş., tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Genç kızın şüpheli ölümü!

Genç kızın ölümüyle sonuçlanan olay dün, Esenyurt'ta meydana geldi. İddiaya göre, 18 yaşındaki Buket Ş., erkek arkadaşıyla kaldığı bir rezidansta uyuşturucu kullandı. Daha sonra genç kız sabaha karşı, kaldığı rezidansın 3'üncü katında sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı aşağıya düştü.

İstanbul'da şüpheli ölüm cinayet çıktı! Öldürdükten sonra... İlginizi Çekebilir İstanbul'da şüpheli ölüm cinayet çıktı! Öldürdükten sonra...

Olayın ardından arkadaşı Buket Ş.'yi bir hastanenin acil servisine bıraktıktan sonra kaçtı. Tedavi altına alınan genç kız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hastanede yapılan tetkikler sonucu genç kızın uyuşturucu kullandığı iddia edildi.

10 aylık evli kadının şüpheli ölümü... İlginizi Çekebilir 10 aylık evli kadının şüpheli ölümü...

Olayın ardından çalışma başlatan İstanbul Emniyeti'ne bağlı Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Çalışma kapsamında Buket Ş.’nin düşme sebebi araştırılırken, aynı dairede kalan arkadaşını yakalamak için ise harekete geçildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...