Sözcü Plus Giriş

Halil Eğriboyun yeni kitabını canlı tanıklarıyla birlikte imzaladı

Muğlalı gazeteci Halil Eğriboyun'un, '12 CHP’li Başkandan 12 Eylül’e Başkaldırı' kitabı, Didim 13. Altınkum Yazarlar Festivalinde okurlarıyla buluştu. Eğriboyun, yazarlar festivalinde kitabını iki canlı tanığı CHP Antalya eski Milletvekili Gürkut Acar ile CHP İstanbul eski Milletvekili Halil Akyüz ile birlikte imzaladı.

11:11 -
Halil Eğriboyun yeni kitabını canlı tanıklarıyla birlikte imzaladı

Didim 13. Altınkum Yazarlar Festivali’nin 12 Ağustos Cumartesi imza gününün yazarları, Kültür eski bakanlarından CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, CHP İzmir Milletvekili gazeteci yazar Mustafa Balbay, Gazeteci yazar Halil Eğriboyun, oyuncu yazar Murat Tavlı ve gazeteci yazar Nihan Ertem oldu.

Gazeteci yazar Halil Eğriboyun'un okurlarını Nazım Hikmet'in “Ceviz Ağacı” şiiriyle selamladığı Didim 13. Altınkum Yazarlar Festivali'nde bir ilki gerçekleştirdi. İmza gününe ’12 CHP'li başkandan 12 Eylül'e Başkaldırı’ kitabının canlı tanıkları CHP Antalya eski milletvekili Gürkut Acar ile CHP İstanbul eski milletvekillerinden Halil Akyüz ile birlikte katıldı. Halil Eğriboyun, kitabın kısa tanıtım konuşmasını bu iki canlı tanığa yaptırdı. Akyüz ve Acar özetle şunları söyledi;

“Kitap imza gününe ilk kez bir yazan olarak değil, yazılan olarak katıldık. Kitap imza gününde böyle bir şey ilk kez yaşanıyor. Siz Atatürkçü aydın yurtsever insanlarla birlikte olmaktan büyük bir keyif aldık. Bizi bir araya getiren başta Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay olmak üzere, koordinatör Hayri Kandemir Didim Belediyesi çalışanlarına çok teşekkür ederim.”

kitap-2
Son güncelleme: android-time 13:43 14.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more