Sözcü Plus Giriş

‘Hayır diyecek insanların bir çoğu kendilerini tehdit altında hissediyorlar”

Avukat Sera Kadıgil sosyal medya hesabından anayasa değişikliğine neden hayır diyeceğini çektiği video ile açıkladı. Kadıgil'in videosu kısa sürede paylaşım rekorları kırdı.

null
Güncellenme: 22:57, 26/01/2017
‘Hayır diyecek insanların bir çoğu kendilerini tehdit altında hissediyorlar”

Türkiye onu başkanlık yasası için sorduğu felaket senaryosu barındıran soruyla savunanları cevapsız bırakmasıyla tanıdı. Avukat Sera Kadıgil, ‘Ben bu rejim değişikliği teklifine hayır diyorum, ama çocuk oyunu gibi kimseye de var mısın yok musun diye sormuyorum.’ diyerek son günlerde yaşanan ‘spor – siyaset’ kampanyasına da göndermede bulundu.

İlginizi ÇekebilirErdoğan 'başkan' olursa yetkileri ne olacak? Avukat Ece Güner Toprak açıkladıErdoğan 'başkan' olursa yetkileri ne olacak? Avukat Ece Güner Toprak açıkladı

“HAYIR DİYECEKLER KENDİNİ TEHDİT ALTINDA HİSSEDİYOR”
‘Hayır diyecek insanların bir çoğu kendilerini tehdit altında hissediyorlar ve korkuyorlar’ diyen Sera Kadıgil, bu değişikliğe tam da bu yüzden dolayı hayır dediğini Türkiye’de insanların siyasi görüşlerinden, düşüncelerinden ve eleştirilerinden dolayı kendilerini baskı altında hissetmesini istemediğini söylüyor.

İlginizi ÇekebilirCumhurbaşkanı yerine oğlunu atarsa ne olacak?Cumhurbaşkanı yerine oğlunu atarsa ne olacak?
Yayınlanma Tarihi:22:41,