Sözcü Plus Giriş

Deniz Baykal’ın son sağlık durumu! İbiş: Bilinci açık kısa cümleler kuruyor

CHP Antalya Milletvekili ve CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında bir son dakika açıklaması yapıldı. Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın son durumu için "Kısa cümleler kurabiliyor. El, kol, boyun hareketleri iyi durumda, kısa süreli oturmalara başladı. Fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarımız da başladı" dedi. İbiş'in verdiği bilgiye göre enfeksiyon riskine karşı ziyaretçi yasağı devam ediyor. 

18:14 -
Deniz Baykal’ın son sağlık durumu! İbiş: Bilinci açık kısa cümleler kuruyor

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

DENİZ BAYKAL KISA CÜMLELER KURABİLİYOR

Bir ayı aşkın süredir tedavi altında bulunan Baykal’ın hala yoğun bakımda olduğunu ancak genel durumunun iyi, bilincinin açık ve iyi iletişim kurduğunu belirten İbiş, “Kısa cümleler kurabiliyor. El, kol, boyun hareketleri iyi durumda, kısa süreli oturmalara başladı. Fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarımız da başladı” dedi.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında bir son dakika açıklaması yaptı.

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumu hakkında bir son dakika açıklaması yaptı.

ZİYARET YASAĞI DEVAM EDİYOR

Tedavinin uzun süreli olacağını ve sabır gerektiğini vurgulayan İbiş, enfeksiyon riskine karşı ziyaret yasağının da devam ettiğini hatırlattı. Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan İbiş, fizik tedavi uygulamalarının yoğunlaşarak devam ettiği bilgisini verdi. İbiş, “Yoğun bakımda yakından takibi devam ediyor” ifadelerini kullandı. İHA

 

İLGİLİ HABERSağlık Bakanı'ndan Deniz Baykal için son dakika açıklamasıSağlık Bakanı'ndan Deniz Baykal için son dakika açıklaması

 

İLGİLİ HABERDeniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama!Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama!

 

İLGİLİ HABERProf Dr. Erkan İbiş: Deniz Baykal yavaş yavaş komadan çıkıyorProf Dr. Erkan İbiş: Deniz Baykal yavaş yavaş komadan çıkıyor

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 19:43 17.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more