Sözcü Plus Giriş

İntihara kalkışan genç kızı polis gazeteci gibi yaklaşarak kurtardı

Bingöl'de bir polis memuru, intihar etmek için karayolunda bulunan üstgeçide çıkan 18 yaşındaki S.B. isimli genç kızı gazeteci gibi yanına yaklaşarak kurtardı. 

20:46 -
İntihara kalkışan genç kızı polis gazeteci gibi yaklaşarak kurtardı

Olay, bugün akşam saatlerinde Kaleönü Mahallesi’nde bulunan Bingöl – Muş karayolunda meydana geldi. Psikolojik sorunları olduğu belirtilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini söyleyen 18 yaşındaki S.B. isimli genç kız, karayolu üzerindeki üst geçide çıktı.

resimid_3804111

İntihar teşebbüsünü gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine ambulans, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İntihar etmek istediğini belirten S.B., polisin ikna çabalarına olumsuz yanıt verdi. S.B., basın mensuplarına açıklama yapmak istediğini belirterek, gazetecilerin yanına gelmesini istedi. Bunun üzerine fotoğraf makinesini boynuna asarak gazeteci gibi görünen bir polis memuru, röportaj yapmak istediğini belirterek genç kıza yaklaştı.

resimid_3804114

S.B.’nin bir anlık boşluğundan yararlanan polis memuru, genç kızın üzerine koşup, kollarından tutarak, intihar etmesini engelledi.

resimid_3804115

S.B., sağlık kontrollerinin ardından ifadesi alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

DHA

Son güncelleme: android-time 21:04 10.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more