İsmail Saymaz: Kılıçdaroğlu aday olmalı çünkü….

Hürriyet Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2019 yılında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimi için aday olması gerektiğini söyledi.

Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Hürriyet Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2019 yılında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimi için aday olması gerektiğini söyledi.

Saymaz, “AK Parti ve İYİ Parti’nin genel başkanları aday olacaklarını açıkladıktan sonra, muhtemelen Devlet Bahçeli aday olmayacak, Sayın Kılıçdaroğlu’nun aday olması bence bu durumda gerekir. Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki seçenekler itibarıyla, CHP’nin en kapsayıcı adayı Sayın Kılıçdaroğlu. Birden çok sebeple adaylar içerisinde hem dinamik muhalefet yapması nedeniyle oy alıyor” dedi.

“KÜRT SEÇMENİN OYUNU ALABİLECEK İSİM KILIÇDAROĞLU”

2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’n karşısında iki aday kalabileceğini söyleyen Saymaz, “Erdoğan’ın karşısında kalan bu iki adaydan Kürt seçmenin oyunu alabilecek isim Kılıçdaroğlu’dur” yorumunda bulundu.

Kılıçdaroğlu'ndan adaylık açıklaması! İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'ndan adaylık açıklaması!

 

Kılıçdaroğlu'ndan çarpıcı Bylock iddiası! İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'ndan çarpıcı Bylock iddiası!

 

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan flaş açıklamalar! İlginizi Çekebilir CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan flaş açıklamalar!

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...