Sözcü Plus Giriş

İşte 2017 jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih!

2017 yılında binlerce kişinin başvurduğu Jandarma uzman erbaş alım sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun cevabı geldi. Lise mezunlarının da başvurabildiği jandarma uzman erbaş alım sonuçlarının tarihi açıklandı. İşte ayrıntılar...

10:01 -
İşte 2017 jandarma uzman erbaş alımı başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih!

Jandarma uzman erbaş başvuru alımları 13 Kasım Pazartesi günü itibariyle sona ermişti.İşte Jandarma uzman erbaş alım süreci ile ilgili tüm ayrıntılar ve açıklanma tarihi. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan ve lise mezunlarınında başvurabileceği Jandarma uzman erbaş alım sonuçları ile ilgili net tarih verildi.

Başvuru sonuçları 01 Aralık 2017 tarihine kadar www.jandarma.gov.tr internet adresinden açıklanacak. Çağrı yapıldığı halde seçme sınavları aşamasına katılmayan adayların ön başvuru işlemleri sonlandırılacak. Asıl başvurular ise, istenen belgeler ile seçim aşaması sınavlarına gelinmesi ve belgelerin kayıt kabul kuruluna teslim edilmesi ile yapılmış olacak.

Seçme sınavları tarihleri www.jandarma.gov.tr internet adresinde yayımlanacak.

2017 yılı Jandarma uzman erbaş başvuru sonuç tarihi açıklanır açıklanmaz haberimizden öğrenebilirsiniz.

jandarma uzman erbaş sözcü ile ilgili görsel sonucu

UZMAN ERBAŞ MAAŞLARI NE KADAR?

Uzman erbaşlar göreve başladığı ilk günden itibaren 2017 yılı itibariyle 3 bin lira civarı maaş almaktadırlar. Tabi, bu maaş riski olmayan Batı illerinde görev yapan jandarma uzman çavuşlar için geçerlidir. Jandarma uzman çavuş ile diğer uzman çavuşların maaşları aynıdır. Terör olaylarının yaşandığı bölgelerde görev yapan uzman erbaşlar 4 bin ile 5 bin TL arası maaş almaktadırlar. Bu miktar, terör riskine göre verilen yüzdeye göre değişmektedir.

İLGİLİ HABERJandarma uzman erbaş alımı başvuruları başladı! İşte başvuru ekranı! JGK başvurusu nasıl yapılır? Şartları neler?Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları başladı! İşte başvuru ekranı! JGK başvurusu nasıl yapılır? Şartları neler?
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more