Kadir Topbaş istifa ettiğini açıkladı iddiası! CHP’li Barış Yarkadaş’tan flaş açıklama

Kadir Topbaş istifa etti iddiası! Gündeme son dakika haberi olarak gelen Kadir Topbaş istifa iddiası CHP'li vekil Barış Yarkadaş'tan geldi. Bizler de sizler için Kadir Topbaş istifa etti haberleriyle ilgili olarak bir içerik hazırladık. İşte detaylar...

Kadir Topbaş istifa ettiğini açıkladı iddiası! CHP’li Barış Yarkadaş’tan flaş açıklama

CHP İstanbul milletvekili Barış Yarkadaş’ın İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile ilgili istifa iddiası Ankara’ya bomba gibi düştü. İddia sonrası gözler AKP ve Kadir Topbaş’a çevrildi. İşte Kadir Topbaş istifa mı etti sorusunun cevabı!

TOPBAŞ’IN VETO ETTİKLERİ KABUL EDİLDİ!

AKP grubu Topbaş’ın veto ettiği dosyaları, Topbaş’ın dosyaları ‘gerekçe göstermeden’ veto etmesini öne sürerek meclisten geçirdi. CHP ve MHP’li Meclis üyeleri olumsuz oy kullandı.

CHP’Lİ VEKİLDEN İSTİFA İDDİASI!

CHP İstanbul Millevekili Barış Yarkadaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kadir Topbaş, bugün beş dosyasının kendisine rağmen meclisten geçmesi üzerine, çok yakın çevresine ‘istifa ettiği'ni açıkladı” dedi.

yarkadas

BUGÜN AÇIKLAMA YAPACAK!

Kadir Topbaş’ın istifa ettiği iddialarının ardından kulislerden gelen ilk bilgilere göre Topbaş bugün bir açıklama yapacak ve istifa iddialarına açıklık getirecek.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...