Reklamsız Sözcü

Kartal’da Yılmaz Özdil izdihamı

SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil, Kırmızı Kedi Yayınevinin Kartal mağazasının açılışına katıldı. Açılışta yeni kitabı 'Sen Kimsin?'i imzalayan usta gazetecinin standının önünde uzun kuyruklar oluştu.

Yalçın BEL
android-time 13:50
Kartal’da Yılmaz Özdil izdihamı
SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil, Kırmızı Kedi Yayınevinin Kartal mağazasının açılışına katıldı. Açılışta yeni kitabı 'Sen Kimsin?'i imzalayan usta gazetecinin standının önünde uzun kuyruklar oluştu.

SÖZCÜ yazarı usta gazeteci Yılmaz Özdil, Kartal'da okuyucularıyla buluştu. Kırmızı Kedi Yayınevinin Kartal mağazasının açılışına katılan Özdil, başta yeni çıkan kitabı ‘Sen Kimsin?' olmak üzere, kitaplarını imzaladı. Saat 12:00'de başlayan imza töreninde Yılmaz Özdil'e kitap imzalatmak isteyen kitapseverler mağazanın önünde uzun kuyruk oluşturdu.
kirmizi-kedi-1

Kartal'da Ankara Caddesi üzerinde açılan mağaza, Kırmızı Kedi Yayınevinin Beyoğlu, Beşiktaş ve Eyüp’ten sonra açılan 4. mağazası.
kirmizi-kedi-3

Gazeteci- yazar Yılmaz Özdil açılış gününde okurlarıyla buluşarak, ‘Sen Kimsin?' adlı yeni kitabını imzaladı. Açılışa Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, avukat Celal Ülgen ve Kırmızı Kedi Yayınevi sahibi Haluk Hepkon katıldı.
oz1

Gazeteci – yazar Yılmaz Özdil, kitaplarını imzalatmaya getiren okurlarına teşekkür ederek Kartal’ın aydınlık yüzüyle birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti.

oz2

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Oltınok Öz;
“Kartal’ın aydınlık yüzü bugün Kırmızı Kedi’de buluştuk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yayın evinin açılışında bize yardım eden avukat Celal Ülgen’e gazeteci-yazar Mustafa Mutlu’ya ve kitap evi sahibine teşekkür ediyoruz.”
kirmizi-kedi-5

İNSANLAR KARTAL’DA SOLUK ALIYOR

Avukat Celal Ülgen;
“Kırmızı Kedi, Kartal için önemli bir kültürel altyapı oldu. Kartal zaten bu niteliklere sahip bir ilçe. Gerçekten kültürel açıdan da kentleşmiş bir ilçe. Özellikle Cumhuriyet Halk Partisi’nin son dönemde belediyeleri Ak partiden almasında sonra insanlar burada daha rahat soluk almaya başladı. Bu soluk almayı daha rahat hale getirmek içinde Kırmızı Kedi’nin burada olması gerekiyordu. Bu gereği yerine getirdiği için Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’e çok büyük şükranlarımızı sunuyoruz.

KÜLTÜR YUVASI AÇMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ

Kırmızı Kedi Yayınevi'in sahibi Haluk Hepkon;
“Bugün Kartal’da 7’inci şubemizi hizmete açtık. Kartal gibi aydınlık bir ilçede kültür yuvası açmak mutluluk verici. Başta belediye başkanımız Altınok Öz’e çok teşekkür ediyoruz. Umarım Kartallılara mahcup olmamışızdır. Bu açılışla milletimiz için önemli olan bayramımızı Yılmaz Özdil’in burada olmasıyla birleştirdik.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:0729.10.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more