Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla’da toplu açılış gerçekleştirdi

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin toplu açılış töreni için Muğla’ya giden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vatandaşlara “Başkan Gürün bundan sonra da sizlere en güzel hizmeti vermek için çaba harcayarak emek verecektir” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla’da toplu açılış gerçekleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin ’48 Dev Proje’ toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Perşembe günü gerçekleşen tören öncesinde muhtarlarla da görüşen Kılıçdaroğlu, muhtarların eski statüsüne kavuşmaları için çalıştıklarını söyledi. Büyükşehir yasası sonrasında birçok yetkinin ellerinden alındığını, bu yüzden büyük zorluklar yaşadıklarını belirten muhtarlar, yasa ile meydana gelen sıkıntılarını Kılıçdaroğlu'na anlatarak çözüm istedi. Muhtarlar derneği başkanları ve bazı muhtarlar ile de görüşen Kemal Kılıçdaroğlu, yaşanan zorlukların aşılması ve gerekenin yapılması için çalışacağını belirtti.
b

“HER KURUŞUN HESABINI VERİYOR”
Muğla'nın bir dünya markası olduğunu dile getiren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, açılışı yapılan projelerin ve yapılan diğer çalışmaların Muğla'nın değerine değer kattığını söyledi. CHP'li belediyelerin toplumun her kesimine yardım götürdüğüne işaret eden Kılıçdaroğlu, halka hitaben yaptığı konuşmanın sonunda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü yanına alarak kendisine destek vermeye devam edeceğini söyledi. Kılıçdaroğlu, “Osman Başkanımız her türlü baskıya, zorlu koşula rağmen hizmet etmeye çalışıyor. Her kuruşun da hesabını veriyor. Bu onun namus borcudur. Zor koşullarda görev yaptığını iyi biliyorum ama o bundan sonra da sizlere en güzel hizmeti vermek için çaba harcayarak emek verecektir” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...