Sözcü Plus Giriş

Kılıçdaroğlu’ndan İstanbul trafiği için yürüyüş önlemi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün birkaç kilometre daha devam etmesi planlanan Adalet Yürüyüşü için flaş bir karar aldı. Kılıçdaroğlu, İstanbul'a yaklaşılması nedeniyle şehir içi trafiğinin etkilenmemesi için yürüyüşe bugünlük ara verdi. Kortej İstanbul'a doğru yürüyüşüne yarın devam edecek.

null
Güncellenme: 22:31, 07/07/2017
Kılıçdaroğlu’ndan İstanbul trafiği için yürüyüş önlemi

Zeynep GÜRCANLI, Bora ERDİN, Çağatay GÜRÜCÜ/sozcu.com.tr

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde Adalet Yürüyüşü 23. günde de devam etti. CHP Lideri, bugün İstanbul il sınırına ulaştı. Sınır tabelası altında ‘barış güvercini’ uçuran Kılıçdaroğlu, yürüyüş için flaş bir karar verdi. 23. Günde birkaç kilometre daha devam etmesi planlanan yürüyüşü İstanbul’a yaklaşılması ve şehir içi trafiğinin etkilenmemesi için bugünlük sonlandırma kararı aldı.

19 KİLOMETRE YÜRÜDÜ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü’nün 23. gününü tamamladı. Kılıçdaroğlu, bugün 19 kilometre yol kat etti. İstanbul’a girdikten sonra Tuzla Şifa mahallesinde öğle molası veren Kılıçdaroğlu, 3,5 km daha yürüyüp Tuzla Stadyumu’ndaki kamp alanına ulaştı. Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşünün bugünkü bölümü böylece sona erdi.

İlginizi ÇekebilirMaltepe'ye gelindikçe sayı artıyorMaltepe'ye gelindikçe sayı artıyor

İlginizi ÇekebilirAdalet Yürüyüşü'nde yirmi üçüncü günAdalet Yürüyüşü'nde yirmi üçüncü gün
İlginizi Çekebilirİstanbul Adalet Buluşması'na hazırlanıyor... İşte detaylarİstanbul Adalet Buluşması'na hazırlanıyor... İşte detaylar

Yayınlanma Tarihi:16:14,