Sözcü Plus Giriş

Köpekleri zehirleyen o caninin görüntüleri ortaya çıktı!

Marmaris'te yaşayan sunucu Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana'nın köpeklerini zehirleyerek öldürmekle suçlanan komşunun, av tüfeğiyle ateş açma görüntüleri ortaya çıktı.

22:41 -
Köpekleri zehirleyen o caninin görüntüleri ortaya çıktı!

Marmaris’te yaşayan Sunucu Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana’nın komşularıyla başı dertte. Çiftin ‘Cango’ ve ‘Pamuk’ adlı köpekleri, iddiaya göre, komşusu K.Ü. tarafından zehirlenerek öldürüldü. Tanem Sivar, Instagram hesabından ‘Canımız gerçekten çok yanıyor, içimiz acıyor’ paylaşımıyla üzüntüsünü duyurdu. Sosyal medyada yankı bulunan olay, yazılı ve görsel basında da yer aldı.

 

TÜFEKLE SALDIRDI İDDİASI

Olayın ardından yeni bir gelişme yaşandı. Çift, köpeklerini öldürdüğünü iddia ettiği komşularının kendilerine de tüfekle saldırdığını söyledi. Öfkeli komşunun, evin içinden aldığı av tüfeğiyle ateş açtığı görüntüler ortaya çıktı. Olayın geçen pazar günü yaşandığı öğrenildi.

SAVCILIK SERBEST BIRAKTI

Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana, olayın ardından jandarmaya giderek komşularından şikayetçi olmuştu. Gözaltına alınan K.Ü., jandarmadaki ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakılmıştı.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more