Köprü magandası geceyi karakolda geçirdi sabah serbest kaldı

15 Temmuz Şehitleri Köprüsü'nde yan koltuğa geçen ve bu anları video olarak kaydeden maganda bir gece gözaltına alınıp serbest bırakıldı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde aracın hızını sabitleyip, yan koltuğa geçtikten sonra bu anları telefonuyla kaydeden trafik magandası geceyi karakolda geçirdikten sonra çıkarıldığı savcılıkta serbest bırakıldı. Sosyal medya üzerinde geçtiğimiz hafta yayılan görüntülerde bir kişinin  15 Temmuz Şehitler Köprüsü´nde aracın hızını sabitleyip, yan koltuğa geçtiği ve daha sonra bu şekilde yola devam ettiği video tepki çekmişti. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından olaydan sonra başlatılan soruşturmada polis yaptığı sanal takiple şüphelinin kimliğini belirleyerek dün Bağcılar’da gözaltına almıştı. Şüpheli Y.A.İ. suçunu itiraf ederken benzer videolara özenerek böyle bir şey yaptığını söylemişti.

koprgTrafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nde “tehlikeli araç kullanmak” suçundan ceza kesilen şüpheli adli işlem yapılması için Çengelköy Karakoluna teslim edilmişti. Savcılığın mevcutlu istediği şüpheli Y.A.İ. geceyi karakolda geçirdikten sonra sabah saatlerinde adliyeye çıkarıldı. Şüphelinin savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi. (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...