İşte merak edilen cevap! “Kuran-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?” Milyonluk cevap belli oldu…

Kim Milyoner Olmak İster'in en son sorusu olan ve tam 1 milyon kazandıracak olan soru herkes tarafından merak ediliyordu ve büyük heyecanla beklenen o soru dün ekranlara geldi. Kim Milyoner Olmak İster'deki son soru "Kuran-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?" oldu. Şıklar arasında deniz, güneş, arı ve kalem yer alırken bakın doğru cevap hangisi çıktı? Yarışmacı Çağdaş İrfan Yıldırım soruyu cevapladı mı yoksa çekildi mi?

İşte merak edilen cevap! “Kuran-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?” Milyonluk cevap belli oldu…

Kim Milyoner Olmak İster’de geçen sezonun son bölümünde 1 milyonluk soruya ulaşan Çağdaş İrfan Yıldırım, dün akşam yayınlanan yeni sezon ilk bölümünde 1 milyonluk soruya kavuştu. Kim Milyoner Olmak İster’in birçok kişi tarafından merak edilen sorusu “Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?” oldu. Uzun süre soru hakkında düşünen 19 yaşındaki genç yarışmacı farklı şıklar arasında gidip geldi, arı seçeneği üzerine odaklanan yarışmacı daha sonra kalem seçeneğini de gündemine alarak ikileme düştü.

İŞTE 1 MİLYONLUK SORU!

1 MİLYONLUK SORUNUN DOĞRU CEVABI NE ÇIKTI?

Yarışmacının uzun süre üzerinde en çok durduğu seçenek arı şıkkıydı. Diğer şıklar arasında da git geller yaşayan ve soruyu cevaplamadan mevcut ödül olan 250.000 TL’yi alarak yarışmadan ayrılan Çağdaş İrfan Yıldırım’ın üzerinde en çok durduğu seçenek olan arı doğru çıktı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’İN 1 MİLYONLUK SORUSU

Soru: Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?
A: Deniz
B: Güneş
C: Arı
D: Kalem

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...