Sözcü Plus Giriş

Kürsüye gelerek Kemal Kılıçdaroğlu’nu öptü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi'nde kadınlarla bir araya geldi. Toplantıda soru soran bir vatandaş, daha sonra sahneye gelerek Kılıçdaroğlu'nu öptü.

17:01 -
Kürsüye gelerek Kemal Kılıçdaroğlu’nu öptü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü’nde Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’ni ziyaretinde kadınlarla bir araya gelerek sorularını cevapladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü’nde Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da hazır bulundu. Kılıçdaroğlu kadınların sorularını tek tek cevapladı. Bu arada, soru soran bir vatandaş, daha sonra sahneye gelerek Kılıçdaroğlu’nu öptü.

 

2019 yerel seçimlerine değinen Kemal Kılıçdaroğlu, “2019’da İstanbul’u, büyükşehiri alacağız. İstanbul’u bir Avrupa kenti yapacağız. İstanbul’u bir dünya merkezi yapacağız. İstanbul’da yaşayan kadınlar çocuklarının uyuşturucu belasından kurtulmalarını istiyorlar. Ben çalışıyorum 24 saat çalışıyorum. Normal bir hayat benim için bitti. Arada bir hanımla konuşuyoruz. O da aynı dertleri taşıyor. Bende de aynı dert. Şahsi hiçbir derdim yok. Benim para pulla ilişkim yok. Benim tek ilgim var bu ülkede hiçbir çocuk yatağa aç girmesin. Herkesin işi herkesin aşı olsun. Görev benden çok annelere düşüyor. Çocuğunuz işsizse 2019’da sandığa gideceksiniz. Faiz belasından ne zaman kurtulacağız diyeceksen oyumuzun artık rengini değiştireceğiz” dedi.

İLGİLİ HABERKılıçdaroğlu: Zarrab, Türkiye meselesi haline getirilmemeliKılıçdaroğlu: Zarrab, Türkiye meselesi haline getirilmemeli

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 17:47 23.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more