Makamında ölü bulunan Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan kimdir?

Sabahın erken saatlerinde makam odasında ölü bulunan Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan, özellikle uyuşturucu konusunda ilçede büyük hassasiyet göstermesi ile biliniyordu. Hakan Çalışkan kimdir? İşte Emniyet Müdürü'nün hakkında bilinenler...

Makamında ölü bulunan Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan kimdir?

Sabahın erken saatlerinde makam odasında ölü bulunan Çalışkan, özellikle uyuşturucu konusunda ilçede büyük hassasiyet göstermesi ile biliniyordu. Sabah saatlerinde Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan'ın makamına giren görevli bir polis, Çalışkan'ı yerde hareketsiz yatarken buldu ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı incelemede bulundu. Çalışkan'ın Silivri Emniyet Müdürlüğü'ndeki makam odasına gelen sağlık ekipleri, Emniyet Müdürü Çalışkan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Daha sonra, Cenaze aracı Silivri Emniyet Müdürlüğü önünde hazır bekletiliyor. Öte yandan, Çalışkan'ın intihar ettiği ihtimali üzerinde de duruluyor.

İstanbul Emniyeti Mali Şube Müdür Yardımcısı olarak görev alan ve ardından 26 Aralık 2016 tarihinde Emnyiet Müdürü Hakan Er’in yerine Silivri’ye Emniyet Müdürü olarak atanana Hakan Çalışkan 31 Temmuz 2017 tarihi itibariyle makamında ölü bulundu.