Bir isim daha gitti! 14 yıldır Gökçek’in yanındaydı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Melih Gökçek'in ekibini değiştirmeye devam ediyor. Gökçek'in Basın Müşaviri olarak 14 yıl süreyle görev yapan Avni Kavlak da görevinden ayrıldı.

Bir isim daha gitti! 14 yıldır Gökçek’in yanındaydı

Tuna bu göreve Sincan Belediyesi Basın Danışmanı Adnan Yuva’yı getirdi. Kavlak veda mesajı yayınlayıp, ”Zaman su gibi akıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde artık yeni bir yönetim var” dedi.

Ankaralılara müjdeli haber: Bir Melih Gökçek zammı daha gitti İlginizi Çekebilir Ankaralılara müjdeli haber: Bir Melih Gökçek zammı daha gitti
Kavlak veda mesajında Ankaralılardan helallik de istedi ve ”Çalışmalarımızı, profesyonel gazetecilik anlayışı çerçevesinde, tatil günü, bayram demeden, gece-gündüz sürdürmeye çalıştık. Büyükşehir Ankara bültenini 663 sayı aralıksız çıkarttık. Bilindiği gibi, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde artık yeni bir yönetim var. Bu nedenle ekibimizle birlikte 14 yıldan bu yana aralıksız sürdürdüğümüz Basın Merkezi çalışması, sona erdi. Bu süre içinde eğer bilmeden üzdüğümüz, kırdığımız arkadaşlarımız, dostlarımız varsa bağışlasın, haklarını helal etsinler” dedi. Melih Gökçek'in dinozorları söküldü! İlginizi Çekebilir Melih Gökçek'in dinozorları söküldü!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...