MHP’de istifa depremi sürüyor!

Meral Akşener'in yeni parti kuraacağı kesinleştiği günden bu yana MHP'de istifa depremleri sürüyor. Hemen hemen her gün yüzlerce partilinin istifa haberleri ajanslara düşmeye devam ediyor. Bu kez de Mersin’in Mut İlçesi’nde Akşener’in kuracağı partiye katılmak için aralarında eski ilçe başkanların da bulunduğu 150 kişilik bir grup, MHP’den istifa etti.

MHP’de istifa depremi sürüyor!

Mut Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan Belediye Meclis Üyesi Özgür Demirdağ, eski ilçe başkanları, eski meclis üyeleri ve delegelerin de aralarında bulunduğu partililer, Atatürk Anıtı önünde bir araya geldi.

MHP Mut eski ilçe başkanlarından Muhammet Kayhan, istifa kararı almalarının hiç kolay olmadığını söyledi. Kayhan, Meral Akşener'in liderliğindeki harekete destek olmak üzere 150 arkadaşıyla birlikte MHP'den istifa ettiklerini söyledi.

DHA

MHP Bolu teşkilatında 400 istifa İlginizi Çekebilir MHP Bolu teşkilatında 400 istifa MHP Afyonkarahisar'da 300 istifa! İlginizi Çekebilir MHP Afyonkarahisar'da 300 istifa! MHP'de bir toplu istifa daha İlginizi Çekebilir MHP'de bir toplu istifa daha Niğde'de MHP'den 300 istifa İlginizi Çekebilir Niğde'de MHP'den 300 istifa MHP'den resmen istifa etti! Bahçeli'ye yakındı, şimdi Akşener'e destek veriyor İlginizi Çekebilir MHP'den resmen istifa etti! Bahçeli'ye yakındı, şimdi Akşener'e destek veriyor MHP'de istifa İlginizi Çekebilir MHP'de istifa

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...