Sözcü Plus Giriş

MHP’de istifa depremi sürüyor!

Meral Akşener'in yeni parti kuraacağı kesinleştiği günden bu yana MHP'de istifa depremleri sürüyor. Hemen hemen her gün yüzlerce partilinin istifa haberleri ajanslara düşmeye devam ediyor. Bu kez de Mersin’in Mut İlçesi’nde Akşener’in kuracağı partiye katılmak için aralarında eski ilçe başkanların da bulunduğu 150 kişilik bir grup, MHP’den istifa etti.

Güncellenme: 13:52, 29/09/2017
MHP’de istifa depremi sürüyor!

Mut Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan Belediye Meclis Üyesi Özgür Demirdağ, eski ilçe başkanları, eski meclis üyeleri ve delegelerin de aralarında bulunduğu partililer, Atatürk Anıtı önünde bir araya geldi.

MHP Mut eski ilçe başkanlarından Muhammet Kayhan, istifa kararı almalarının hiç kolay olmadığını söyledi. Kayhan, Meral Akşener'in liderliğindeki harekete destek olmak üzere 150 arkadaşıyla birlikte MHP'den istifa ettiklerini söyledi.

DHA

İlginizi ÇekebilirMHP Bolu teşkilatında 400 istifaMHP Bolu teşkilatında 400 istifaİlginizi ÇekebilirMHP Afyonkarahisar'da 300 istifa!MHP Afyonkarahisar'da 300 istifa!İlginizi ÇekebilirMHP'de bir toplu istifa dahaMHP'de bir toplu istifa dahaİlginizi ÇekebilirNiğde'de MHP'den 300 istifaNiğde'de MHP'den 300 istifaİlginizi ÇekebilirMHP'den resmen istifa etti! Bahçeli'ye yakındı, şimdi Akşener'e destek veriyorMHP'den resmen istifa etti! Bahçeli'ye yakındı, şimdi Akşener'e destek veriyorİlginizi ÇekebilirMHP'de istifaMHP'de istifa

 

Yayınlanma Tarihi:13:09,