Sözcü Plus Giriş

Müjdat Gezen’den çok konuşulacak sözler: Atatürk’ü sevmeyip eleştiren adamların yüzde doksanı çirkin

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen, Cumhuriyet’in 94. Kuruluş yıldönümü nedeniyle önemli açıklamalarda bulundu. Çok konuşulacak sözlere imza atan usta tiyatrocu, Atatürk'ü eleştirenlerin çoğunda aşağılık kompleksi olduğunu belirterek "Atatürk’ü sevmeyip eleştiren adamların yüzde doksanının fiziki olarak çirkin olduğunu görüyorum" dedi.

22:59 -
Müjdat Gezen’den çok konuşulacak sözler: Atatürk’ü sevmeyip eleştiren adamların yüzde doksanı çirkin

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen, Cumhuriyet'in 94. Kuruluş yıldönümü nedeniyle CRI TÜRK FM'e açıklamalarda bulundu.

Gezen, 29 Ekim’in tüm yurtta farklı bir coşkuyla kutlandığına dikkat çekerek “Bu, derin bir özlemin aynı zamanda bir serzenişin göstergesi” ifadelerini kullandı.

“ATATÜRK!Ü ELEŞTİRENLERİN YÜZDE 90’I ÇİRKİN”

Müjdat Gezen Atatürk'ü eleştirenlere yönelik ilginç tespitlerde de bulundu.

Müjdat Gezen “Mustafa Kemal Atatürk sadece yaptıklarıyla değil dış görünüşü, karizması ve yakışıklılığıyla dikkat çeken ve dünyanın kıskandığı bir lider. Atatürk'ü sevmeyip eleştiren adamların yüzde doksanının fiziki olarak çirkin olduğunu görüyorum. Eleştirenlerin çoğunda aşağılık kompleksi var. Atatürk kadar kültürlü, vizyonlu, yakışıklı ve derin olamadıkları için çıldırıyorlar” dedi.

“ATATÜRK’Ü HANGİ GEREKÇEYLE SEVMEDİKLERİNİ MERAK EDİYORUM”

Müjdat Gezen şöyle devam etti:

“Kim ne yaparsa yapsın sağlam bir sistem kurulduğu için Cumhuriyet'e bir şey olmuyor. Hata, eksik arayanlarda bir süre sonra kendilerini Cumhuriyetin içinde buluyorlar. Atatürk'e ve Cumhuriyet'e zarar vermek isteyenler aslında kendilerine en büyük kötülüğü yapıyor. Atatürk'ü sevmeyen birine ‘neden' sorusunu sormak isterim. Hangi gerekçeyle sevmediklerini gerçekten merak ediyorum.”

İLGİLİ HABERTüm yurtta 29 Ekim coşkusu! Kutlamalar gece de sürdüTüm yurtta 29 Ekim coşkusu! Kutlamalar gece de sürdü

 

İLGİLİ HABEREskişehir'de 29 Ekim'e damga vuran kare! Herkes bu kadını konuşuyor!Eskişehir'de 29 Ekim'e damga vuran kare! Herkes bu kadını konuşuyor!

 

İLGİLİ HABER29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları: 29 Ekim'e özel tüm platformlarda paylaşabileceğiniz en güzel sözler, Atatürk'ün Cumhuriyet Bayramı sözleri...29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları: 29 Ekim'e özel tüm platformlarda paylaşabileceğiniz en güzel sözler, Atatürk'ün Cumhuriyet Bayramı sözleri...

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 23:04 31.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more