OGS yerine HGS gişesine giren otomobil turnike girişinde sıkıştı

Düzce'nin Gölyaka ilçesi TEM Otoyolu gişelerinde OGS kullanan kadın sürücü HGS gişesine girmeye çalıştı. Son anda HGS gişesinde olduğunu fark eden sürücünün diğer gişeye yönelmesi ile otomobili, aynı gişeye giren TIR ile turnike arasında sıkıştı.

OGS yerine HGS gişesine giren otomobil turnike girişinde sıkıştı

Kaza, dün akşam saatlerinde TEM Otoyolu Gölyaka gişelerinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, Düzce'den İstanbul istikametine gitmekte olan Nevin Ö., 34 YJ 260 plakalı otomobilinde OGS takılı olmasına rağmen bir anlık dalgınlıkla HGS turnikesine girdi.

giseden-ayni-anda-gecmek-istediler-1

HGS gişesinde olduğunu fark edince panikle OGS turnikesine geçmeye çalışan Nevin Ö., bu sırada turnikeye girmeye çalışan ve yine İstanbul istikametine giden Hasan Çalayran'ın kullandığı 06 DH 0616 plakalı TIR ile yan yana turnikeye girdi.

giseden-ayni-anda-gecmek-istediler-2

Nevin Ö.’nün kullandığı otomobil, TIR ile gişelerdeki bariyerlerin arasına sıkışıp kaldı.

Geçtiğimiz hafta da Kartal Samandıra gişelerinde iki inatçı sürücü aynı gişeden geçmek isteyince ortaya bu görüntü çıkmıştı.

Geçtiğimiz hafta da Kartal Samandıra gişelerinde iki inatçı sürücü aynı gişeden geçmek isteyince ortaya bu görüntü çıkmıştı.

Aynı gişeden geçmek isteyen inatçı sürücüler gişelerde sıkıştı İlginizi Çekebilir Aynı gişeden geçmek isteyen inatçı sürücüler gişelerde sıkıştı

Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, sıkışan araç iş makinelerinin ve çekicilerin yardımı ile olduğu yerden çıkarıldı.

giseden-ayni-anda-gecmek-istediler-3

Kamyon sürücüsü Hasan Çalayran, “Sola kendisini atınca ben kornaya bastım. Frene basayım dedim ancak bu kez önüme alacaktım ve TIR’ın altına girecekti. Önüme alınca bu kurtulamazdı. Sola doğru kaçmaya çalıştım ancak aynadan baktığımda sıkışmıştı. Çadırın başından itibaren araca girdi. İnat değil, bilmemezlik ve acemilik” dedi.

 

İHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...