Sözcü Plus Giriş

Otomobilinde ölü bulunan Berk Balık’ın sahibi Mustafa Coşkun kimdir?

Bodrum’un ünlü işletmecisi Cumartesi günü aracında ölü bulunmuştu. Bodrum'daki ünlü bir balık restoranın iki gündür kayıp olan işletmecisi Mustafa Coşkun, otomobilinde bilekleri kesilmiş ve boğazından bıçaklanmış haldeki cesedi bulunmuştu.

Güncellenme: 08:32, 05/09/2017
Otomobilinde ölü bulunan Berk Balık’ın sahibi Mustafa Coşkun kimdir?

Kumbahçe Mahallesi’ndeki dünyaca ünlü Barlar Sokağı’ndaki Berk Balık Restoran’ın işletmeciliğini yapan Mustafa Coşkun evli miydi? Çocukları var mı? Mustafa Coşkun kimdir? İşte Mustafa Coşkun ile ilgili ayrıntılar…

Kumbahçe Mahallesi’ndeki dünyaca ünlü Barlar Sokağı’ndaki Berk Balık Restoran’ın işletmeciliğini yapan evli ve iki çocuk babası Mustafa Coşkun, geçen cumartesi günü sabahı işe gideceğini söyleyerek evinden ayrıldı. İşe gitmeyen ve cep telefonundan da kendisine ulaşılamayan Coşkun’un eşi Aylin Coşkun, meraklanarak polis ve jandarmaya kayıp ihbarında bulundu. İhbar üzerine arama- kurtarma çalışması başlatıldı.

MUSTAFA COŞKUN KİMDİR?

Mustafa Coşkun 56 yaşındadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Bodrum’un ve Barlar Sokağının tanınan esnaflarından biri olan Coşkun arabasında ölü olarak bulunmuştur. Mustafa Coşkun, Aylin Coşkun ile evlidir.

İlginizi ÇekebilirBodrum'un ünlü işletmecisi ölü bulundu | Son dakika haberleriBodrum'un ünlü işletmecisi ölü bulundu | Son dakika haberleri