Yılmaz Özdil: ‘Binali Bey, Yetenek Sizsiniz’e katılsın biz de SMS atalım’

Ülkemizin en çok okunan köşe yazarı katıksız Atatürkçü cesur kalem Yılmaz Özdil’in konuk olduğu ve Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programında Adalet Yürüyüşü ele alındı. Adalet Yürüyüşü ile ilgili yorumda bulunan Başbakan Yıldırım için usta yazar Yılmaz Özdil; ''Binali Bey Acun'un programına katılsın biz de SMS atalım'' dedi.


''Binali Bey, Yetenek Sizsiniz'e katılsın biz... paylaşan: Sozcu

Başbakan Yıldırım’ın CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ve öncülük ettiği Adalet Yürüyüşü hakkında ki yaptığı yoruma da değinen Yılmaz Özdil, “Binali Bey’in zaten Başbakan olması komik. Ben gerçekten severim Binali Bey’i. Ana Muhalefet partisi lideri Adalet pankartıyla sokağa düşmüş. Dünya bu hukuksuzluğu konuşuyor. Başbakan “trene binsin” diyor. Hesapta yürüyüşü küçümserken Türkiye’nin ne kadar zavallı duruma düştüğünü gösteriyor. Bunlar Başbakan’dan ziyade Acun’un Yetenek Sizsiniz programına katılsın. Biz de SMS atalım. Seviye burada. Son derece ciddi bir konudan bahsediyoruz. Trene bin filan…” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Özdil'den AKP'ye: Kalkınma'dan bile vazgeçtik adaleti bize ver! İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil'den AKP'ye: Kalkınma'dan bile vazgeçtik adaleti bize ver!

 

Özdil: Bekir Bozdağ ders olarak okutulmalı! İlginizi Çekebilir Özdil: Bekir Bozdağ ders olarak okutulmalı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...