Sözcü Plus Giriş

Saadet Partisi’nden Cristiano Ronaldo’ya flaş teklif!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Real Madrid’in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo’ya “Büyük Kudüs Mitingi”ne katılması için davet mektubu gönderdi

null
Güncellenme: 23:29, 28/07/2017
Saadet Partisi’nden Cristiano Ronaldo’ya flaş teklif!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Real Madrid'in ünlü oyuncusu Cristiano Ronaldo'ya 30 Temmuz Pazar günü İstanbul Yenikapı'da yapacakları “Büyük Kudüs Mitingi”ne katılması için davet mektubu gönderdi.

“MİLLETİMİZİN ÖFKESİNİ DORUĞA ÇIKARDIĞI BİR VAKİADIR”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun imzası ile Filistin konusundaki hassasiyeti ve Filistinli çocuklara yaptığı büyük bağışlarla da dikkat çeken Portekizli yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo'ya gönderilen davet mektubunda, “Malumunuz olduğu üzere, İsrail son günlerde Kudüs ve Mescid-i Aksa'da Filistinlilere yönelik uyguladığı zulmü daha da artırmaya başlamış bulunuyor. Her gün gelen acı haberler ve ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'da başlattığı kabul edilemez uygulamalar İsrail'in pervasızlığının had safhaya ulaştığını bütün dünyaya bir kere daha göstermiştir. Bu yaşananların tabii olarak milletimizin öfkesini doruğa çıkardığı da bir vakıadır” ifadeleri yer aldı.

“YAPILANLARI İÇİMİZE SİNDİRMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR”

Milli Gazete'de yer alan habere göre davet mektubunda, “Bu durum karşısında Saadet Partisi olarak milletimizin hissiyatına tercüman olmak, Filistin'de yaşanan zulümlere karşı duruşumuzu göstermek ve uluslararası kamuoyunun Filistin'de yaşananlara dikkatini çekmek için; 30 Temmuz Pazar 17.00'de İstanbul Yenikapı Meydanı'nda ‘Büyük Kudüs Mitingi' düzenleme kararı almış bulunuyoruz. Bu miting, 80 milyonluk nüfusu ile milletimizin yeri ve zamanı geldiğinde farklılıklarını bir kenara bırakıp birlikte hareket edebileceğini gösteren önemli bir örnek olacaktır. İslam ülkelerinin dağınıklığından istifade eden İsrail'in insanlık dışı uygulamalarına karşı sessiz kalmamız ve yapılanları içimize sindirmemiz mümkün değildir. Her daim mazlumun yanında durmuş, gözyaşını silmeyi vazife bilmiş bu aziz millet dün olduğu gibi bugün de Filistinli kardeşlerinin yanında olduğunu gösterecektir” denildi.

Yayınlanma Tarihi:20:27,