Sözcü Plus Giriş

Şans Topu sonuçları: İkramiye üç ile bölündü! İşte haftanın Şans Topu sonuçları…

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta çarşamba akşamları çekilen şans oyunu Şans Topu'nun bu haftaki çekilişinde büyük ikramiyeyi 5+1 bilen üç kişi kazandı. Peki çekilişte hangi numaralar çıktı ve diğer ikramiye dağılımları nasıl sonuçlandı. İşte 15 Kasım tarihli haftanın Şans Topu sonuçları, çekilişte çıkan numaralar ve 5, 4, 3 bilenlerin alacağı para miktarları...

21:19 -
Şans Topu sonuçları: İkramiye üç ile bölündü! İşte haftanın Şans Topu sonuçları…

Şans Topu sonuçları her zaman olduğu gibi 15 Kasım'da da noter huzurunda ve canlı yayında belli oldu. Milli Piyango İdaresi'nin Noter şahitliğinde ve ayrıca isteyen herkesin izleyebileceği online canlı yayında yaptığı Şans Topu çekilişinde önce 5 numara ardında +1 olarak tek numara çekildi.Merakla beklenen Şans Topu sonuçları belirlendi. Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayında yapılan Şans Topu çekilişinde haftanın şans getiren sayıları belli oldu. Heyecanla beklenen 15 Kasım 2017 Şans Topu sonuçları haberimizde.

Diğer sayısal oyunlardan biraz daha farklı olan Şans Topu oyununda  ‘+’ rakamı bilenlerin ikramiye kazanma şansı oldukça artıyor. Artı rakam dışında bir numarayı daha doğru bilenler ikramiye kazanıyor. Şans Topu sonuçları ve kazandıran şanslı numaralar…

15 KASIM ŞANS TOPU SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 5+1 Şans Topu oyununda kazandıran numaralar açıklandı. İnternetten sonuçları aratan vatandaşlar için iki farklı küreden çekilen şanslı altı (5+1) topun numaraları haberimizde…

Şans Topu'nda 1 Kasım tarihli kazanan numaralar: 3, 5, 8, 23, 32, +11

sans-topu-sonuclari-mpi-15-kasim

GEÇEN HAFTA SONUÇLARI

Her çarşamba olduğu gibi bu çarşamba gecesi de Şans Topu heyecanı ile geçildi. 8 Kasım 2017 Şans Topu sonuçları Milli Piyango İdaresi Anakara Balgat binasında bulunan çekiliş salonunda  belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 5+1 Şans Topu oyununda kazandıran numaralar açıklandı. İnternetten sonuçları aratan vatandaşlar için iki farklı küreden çekilen şanslı altı (5+1) topun numaraları haberimizde. İşte kazandıran numaralar…

12, 14, 25, 30, 32, +2

sans-topu-sonuclari-mpi-8-kasim

ŞANS TOPU OYUNUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1- Sayısal oyunlarımıza ait biletlerinizi mutlaka İdaremizin ruhsatlı sayısal oyunlar bayilerinden alınız.

2- Seyyar veya yetkisiz kişilerden sayısal oyunlar biletlerini almayınız. Aksi halde ikramiye alamama sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

3- İdaremizin ruhsatlı bayilerinin dışındaki kişilerden aldığınız sayısal oyunlar biletleri sahte ise ikramiye alma sırasında yasalar gereği zor durumda kalabilirsiniz.

Gerçek Sayısal Oyunlar Biletlerinde;

– Barkod çizgileri düzgün, belirgin ve aralıklıdır.
– Oynanan numaralar, kolon harfleri ve diğer bilgiler bilet üzerinde aşırı derecede kenarlara kaymamıştır.

ŞANS TOPU 5+1 OYUNU

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Çok kazadırana oyun her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

ŞANS TOPU'NDA DEVİR KURALI

Milli Piyango İdaresi tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde yapılan Şans Topu gibi sayısal oyunlarında devir sayısı ile duyurusu şu şekilde: Sayısal oyunların oyun planları gereği; Sayısal Loto, Şans Topu ve On numara oyunlarında 4.kez büyük ikramiyeyi bilen olmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir alt grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise devir sınırlaması olmadığı için, altı rakamı doğru tahmin eden çıkana kadar devir devam etmektedir.

sans-topu-mpi
Son güncelleme: 08:01 16.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more