Sözcü Plus Giriş

Şans Topu sonuçları: Şans Topu’nda haftanın sonuçları belli oldu, 4 şanslı kişi…

Şans Topu çekilişiyle zengin olmaya adım atan 4 şanslı kişi Şans Topu sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi paylaştı. Çarşamba gecelerinin vazgeçilmezi Şans Topu'nda sonuçlar canlı yayın ile belli oldu. Şans Topu haftanın sonuçlarına göre büyük ikramiye dörde bölündü. MPİ tarafından belirlene 5+1 oyunu şanslı numaralar haberimizde. Belirlenen 6 şanslı rakam noter huzurunda iki farlı küreden çekildi. İşte 23 Ağustos Şans Topu sonuçları...

21:19 -
Şans Topu sonuçları: Şans Topu’nda haftanın sonuçları belli oldu, 4 şanslı kişi…

Şans Topu sonuçlarına göre 23 Ağustos 2017’de şanslı numaralar 13, 19, 21, 24, 29, +6 şeklinde belirlendi. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirlen oyunda bu hafta dört şanslı vatandaşımızın yüzü güldü. Şans Topu’nda büyük ikramiye 172 bin lira olurken 5 bilenler ise 5 bin lira kazandılar. Milyonların zengin olmak için her çarşamba oynadığı Şans Topu’nda büyük ikramiyeyi kazanan iller ise aşağıdaki gibi oldu.

ANKARA / ÇANKAYA – DENİZLİ / MERKEZEFENDİ – İSTANBUL / SULTANGAZİ – KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT

Her çarşamba olduğu gibi bu çarşamba gecesi de Şans Topu heyecanı ile geçildi. 23 Ağustos 2017 Şans Topu sonuçları Milli Piyango İdaresi Anakara Balgat binasında bulunan çekiliş salonunda  belli oldu. Büyük ikramiye dörde bölündü ve kişi başı ikramiye tutarı 172 bin lira olarak belirlendi. 5+1 oyunun çekilişi canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleştirildi. İnternetten sonuçları öğrenip MPİ Şans Topu kuponlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar sonuçları https://www.sozcu.com.tr/ adrsinden öğrenebilirler.

23 AĞUSTOS ŞANS TOPU SONUÇLARI

Çarşamba akşamlarının heyecanı olan şans oyunu Şans Topu sonuçları resmen belli oldu. Şans Topu sonuçlarını merakla bekleyen vatandaşlar sonuçların açıklanmasıyla Google üzerinde ‘Şans Topu sonuçları’ araması yapmaya başladı.İkramiye dağılımı henüz belli değil. MPİ 845. hafta çeklişi ile belli olan Şans Topu sonuçları;

13, 19, 21, 24, 29, +6

sans-topu-sonuclari-23-agustos

16 AĞUSTOS 2017 ŞANS TOPU SONUÇLARI

Zengin olma hayaliyle kuponunun başında bekleyen vatandaşlar şanslı numaraları merak ediyor. Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. 16 Ağustos Çarşamba akşamı MPİ tarafından düzenlenen oyunda kazandıran numaralar belli oldu. Şans Topu sonuçlarına göre büyük ikramiye ise Ankara’da yaşayan bir vatandaşımız kazandı. İşte 844. hafta Şans Topu çekiliş sonuçları…

sans-topu-16-agustos-sonucu

NASIL OYNANIR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

İLGİLİ HABER21 Ağustos On Numara sonucu: Büyük ikramiye iki ile gitti! MPİ On Numara sonuçları21 Ağustos On Numara sonucu: Büyük ikramiye iki ile gitti! MPİ On Numara sonuçları

Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Çok kazadırana oyun her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00’e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

ŞANS TOPU’DA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1- Sayısal oyunlarımıza ait biletlerinizi mutlaka İdaremizin ruhsatlı sayısal oyunlar bayilerinden alınız.

2- Seyyar veya yetkisiz kişilerden sayısal oyunlar biletlerini almayınız. Aksi halde ikramiye alamama sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

3- İdaremizin ruhsatlı bayilerinin dışındaki kişilerden aldığınız sayısal oyunlar biletleri sahte ise ikramiye alma sırasında yasalar gereği zor durumda kalabilirsiniz.

Gerçek Sayısal Oyunlar Biletlerinde;
– Barkod çizgileri düzgün, belirgin ve aralıklıdır.
– Oynanan numaralar, kolon harfleri ve diğer bilgiler bilet üzerinde aşırı derecede kenarlara kaymamıştır.

İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçları açıklandı: İşte haftanın devreden Sayısal Loto sonuçları (MPİ)Sayısal Loto sonuçları açıklandı: İşte haftanın devreden Sayısal Loto sonuçları (MPİ)

 

Son güncelleme: android-time 09:47 24.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more