Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto sonuçları 29 Temmuz: 1 milyon 600 bin lira Kocaeli’ye (MPİ)

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından belli oldu. Milyonların zengin olma hayali ile oynadığı 1081. hafta Sayısal Loto sonucuna göre şanslı 6 numara hangileri? İşte merakla beklenen MPİ 29 Temmuz 2017 Sayısal Loto sonuçları...

Güncellenme: 21:37, 29/07/2017
Sayısal Loto sonuçları 29 Temmuz: 1 milyon 600 bin lira Kocaeli’ye (MPİ)

MPİ Ankara Balgat binasında canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleştirilen 1081. hafta Sayısal Loto sunuçları belli oldu. Sayısal Loto ikramiye dağılımı Milli Piyango İdaresi tarafından belirlendi. Kazandıran numaraları haberimizden öğrenebilirsinz. Peki MPİ Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan Kocaeli’den bir talihli oldu.

29 TEMMUZ SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sonuçlar vatandaşlar tarafından umutla bekleniyordu. Sayısal Loto 1081. hafta çekiliş sonuçları belli. MPİ tarafından yapılan çekilişe göre kazandıran numaralar 22, 23, 26, 30, 40, 45  oldu. Büyük ikramiye İzmit’ten bir vatandaşa çıktı.

sayisal-loto-29-temmuz

22 TEMMUZ SONUÇLARI

Sayısal Loto’nun 22 Temmuz tarihli sonuçlarına göre kazanan numaralar şu şekilde; 01-13-14-19-29-30

sayisal-loto-sonuclari
6 bilen kişi sayısı :1Kişi başına düşen ikramiye tutarı:3.436.423,70TL
5 bilen kişi sayısı :142Kişi başına düşen ikramiye tutarı:5.354,80TL
4 bilen kişi sayısı :7.215Kişi başına düşen ikramiye tutarı:79,40TL
3 bilen kişi sayısı :137.220Kişi başına düşen ikramiye tutarı:11,75 TL

SAYISAL LOTO İKRAMİYEMİ NEREDEN ALABİLİRİM?

Sayısal Loto ikramiyelerinin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır.” olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğütarafından ödenecektir.

MPİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Yayınlanma Tarihi:21:20,