Sözcü Plus Giriş

Sebze meyveye sarılı notlarla taciz eden kişi komşu çıktı

İstanbul Ataşehir'de özel bir hastanede çalışan H.F. (22), kaldığı hastane lojmanındaki dairenin balkonuna bir ay boyunca çeşitli sebze ve meyvelere sarılı peçete ve kâğıt parçalarına yazılmış cinsel içerikli notlar atıldığı gerekçesiyle şikâyette bulunmuştu. Notları atan kişinin alt kattaki komşu Hakan Erdağlı (40) olduğu belirlendi

10:20 -
Sebze meyveye sarılı notlarla taciz eden kişi komşu çıktı

İstanbul Ataşehir’de özel bir hastanede çalışan H.F. (22), kaldığı hastane lojmanındaki dairenin balkonuna bir ay boyunca çeşitli sebze ve meyvelere sarılı peçete ve kâğıt parçalarına yazılmış cinsel içerikli notlar atıldığı gerekçesiyle şikâyette bulunmuştu. Notları atan kişinin alt kattaki komşu Hakan Erdağlı (40) olduğu belirlendi

Ataşehir Asayiş Büro Amirliği'ne 1 Ağustos'ta başvuran H.F., şu şikâyette bulunmuştu: “Bir aydır farklı tarihlerde, oturduğumuz dairenin balkonuna, cinsel içerikli yazılar ile resimlerin olduğu, meyve ve sebzelere sarılı kâğıt parçaları atılıyor.

Notlar hep eriğe sarılı şekilde geliyor, salatalık ya da patlıcan olsa bir işe yarardı diye şakalaştık. Bu esnada balkona salatalık ve patlıcan atıldı.” Gözaltına alınan ve ifadesinde “O yazıları ben yazmadım” diyen Hakan E., ‘cinsel taciz' suçlamasıyla tutuklandı.

ddianamede, şüphelinin sonraki ifadelerinde eylemleri kendisinin işlediğini kabul edip pişman olduğunu söylediği belirtilerek, ‘cinsel taciz' suçundan 4 müşteki için ayrı ayrı olmak üzere toplamda 9 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

(Hürriyet)

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more