Sevgilisini rahatsız edeni kafa atarak öldürdü!

Adana’da Behzad Gören (50) birlikte yaşadığı Zübeyde Özer’i (46) rahatsız ettiğini ileri sürüp kafa atıp darp ettiği Çetin Kurtboğan’nın (49) 4 gün sonra ölmesi üzerine tutuklanarak cezaevine konuldu.

Sevgilisini rahatsız edeni kafa atarak öldürdü!

Olay Merkez Seyhan ilçesine bağlı Gülpınar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Çetin Kurtboğan (49) birlikte yaşadığı Zübeyde Özer (46) tarafından 3 yıl önce terk edildi. Zübeyde Özer daha sonra Behzad Gören ile birlikte yaşamaya başladı. Bu duruma sinirlenen Çetin Kurtboğan sık sık Behzad Gören ile sürekli tartışmaya başladı. 23 Mart'ta Çetin Kurtboğan, Behzad Gören’in İstiklal Mahallesi’ndeki evine gitti. İki adam Zübeyde Özer için kavga etti. Behzad Gören'in kafa atması sonucu burnundan yaralana Çetin Kurtboğan kanlar içinde kaldı. Komşuları araya girmesiyle kavga büyümeden önlenirken Kurtboğan hastanede yapılan müdahalenin ardından hayati tehlikesi olmadığı için taburcu edildi.

FOTO:SÖZCÜ

FOTO:SÖZCÜ

Önceki gün Çetin Kurtboğan evinde ölü olarak bulundu. Cumhuriyet savcısının ‘şüpheli ölüm' vermesi üzerine cinayet masası ekipleri araştırma yapmaya başladı. Ekipler, Kurtboğan'ın olaydan 4 gün önce Gören ile tartıştığı ve onun tarafından darp edildiğini belirledi. Polis Gören’i gözaltına aldı. Kurtboğan’ın ailesi Zübeyde Özer’den de azmettirdiği gerekçesiyle şikayetçi oldu.

Cinayet ekipleri sevgilileri gözaltına aldı. Behzad Gören, Çetin Kurtboğan'a kafa atığını itiraf ederken cinayeti kabul etmedi. Zübeyde Özer ise, eski sevgilisinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu, Behzad Gören’den uyuşturucu parası istediğini, vermeyince tartıştıklarını söyledi. Çetin Kurtboğan'ın cenazesi yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu'ndan alınıp toprağa verilirken, sevgililerden Behzad Gören tutuklanırken, Zübeyde Özer'e ise adli kontrol şartı uygulandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...