Sözcü Plus Giriş

Afet esnasında kaydedildi… ‘Mermi gibi’

Dünkü afet esnasında kameralara korku filmlerini aratmayacak sahneler de yansıdı. İstanbul'un Anadolu Yakası'nda kaydedilen bir görüntüde ceviz büyüklüğündeki doluların, sel sularının üzerine 'mermi gibi' düşmesi yer alıyor.

null
Güncellenme: 10:31, 29/07/2017

İstanbul 9 gün aradan sonra ikinci kâbusu yaşadı. 18 Temmuz'daki selin ardından dün de yağmur İstanbul'da hayatı felç etti. Yaklaşık 20 dakika yağan dolu ve yağmur yüzlerce ev, iş yeri ve aracı hasara uğrattı.

Avrasya Tüneli kapandı, Atatürk Havalimanı'ndan uçaklar kalkamadı, deniz ulaşımı felç oldu.  Çok sayıda kişi yaralandı. 20 dakikada fırtına ve dolu ile birlikte 30-40 kilogram arasında yağışın kaydedildiğini bildirdi.

İlginizi ÇekebilirSon dakika... İstanbul'u vuran fırtınadan geriye kalanlarSon dakika... İstanbul'u vuran fırtınadan geriye kalanlar
Ortaya ise dehşet verici görüntüler çıktı. İşte onlardan sadece birisi. Anadolu Yakası’nda kaydedilen görüntüde ceviz büyüklüğündeki dolular, sel sularının üzerine ‘mermi gibi’ düşüyor.İlginizi ÇekebilirSon dakika! Dehşete düşüren haber: Lüks plazada görüntülendiSon dakika! Dehşete düşüren haber: Lüks plazada görüntülendi

İlginizi Çekebilirİstanbul 27 Temmuz 2017 afeti! 9 gün sonra ikinci kâbusu yaşadık!İstanbul 27 Temmuz 2017 afeti! 9 gün sonra ikinci kâbusu yaşadık!
Yayınlanma Tarihi:10:42,