Sözcü Plus Giriş

AKP Sözcüsü’nden ‘belge’ açıklaması

AKP Sözcüsü Mahjir Ünal'den son dakika açıklaması... Ünal, TBMM'de belge açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için çok ağır ifadeler kullandı. Ünal, "Türkiye'ye karşı ABD'de bazı çevrelerin yürüttüğü operasyonlar söylem ve eylem birliğine dönüşmüş durumda" dedi. AKP Sözcüsü Ünal, ABD'de başlayan Reza Zarrab davasına ilişkin soruya ise şu karşılığı verdi: "Bu tiyatronun savcısının, hakiminin, amacının kim olduğunu biliyoruz. Bu tiyatroda oynanan oyunu biz tanımıyoruz" dedi.

17:46 -
AKP Sözcüsü’nden ‘belge’ açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı belgelere ilişkin AKP’den bir son dakika açıklaması daha geldi.

 

AKP Sözcüsü Mahir Ünal gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtladı.

İLGİLİ HABERSon dakika.... Kılıçdaroğlu 'dekontları' açıkladıSon dakika.... Kılıçdaroğlu 'dekontları' açıkladı

“Kılıçdaroğlu klasiği yaşıyoruz” diyen Ünal, özetle şöyle dedi:

“İnsanların onurlarıyla haysiyetiyle ilgili ölçü tanımaksızın yalanda sınır tanımayan, haysiyet cellatlığı yapan muhalefet anlayışıyla karşı karşıyayız.

İLGİLİ HABERErdoğan'ın avukatı: İddialar yalan kanıtlar sahteErdoğan'ın avukatı: İddialar yalan kanıtlar sahte

“BU BELGELERİ ELİNİZDE BULUNDURAMAZSINIZ”

Bugün itham altında bırakılan iftira edilen isimlerin avukatı açıklama yaptı. Bu belgelerin niteliğini kamuoyuyla paylaştı kendisine de bir çağrıda bulundu dedi ki elindeki belgeleri eğer bunlar suç unsuru teşkil eden belgelerse bunları zaten anayasaya göre suç işlemiş oluyor elinde bulunduramaz savcılığa teslim etmesi gerekiyor.

 

İLGİLİ HABERSon dakika haberi... Kılıçdaroğlu belgeleri açıklarken TRT yayını kestiSon dakika haberi... Kılıçdaroğlu belgeleri açıklarken TRT yayını kesti

 

“ABD’DE YÜRÜTÜLEN OPERASYONLARIN SÖYLEM BİRLİĞİNE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDA”

Daha da acısı Türkiye’ye karşı ABD’de bazı çevrelerin yürüttüğü operasyonlar söylem ve eylem birliğine dönüşmüş durumda” dedi. Bunun Türkiye’de ayağını Kılıçdaroğlu’nun CHP’si oluşturuyor. ABD’yle eş zamanla eylem ve açıklamalarını görüyoruz.

İLGİLİ HABERKılıçdaroğlu'ndan Erdoğan ile ilgili yeni açıklamaKılıçdaroğlu'ndan Erdoğan ile ilgili yeni açıklama

“İFTİRASINDA BOĞULACAK”

Bir kez daha kendi iftirasında, kendi yalanında boğulacaktır.  Cumhurbaşkanımızla ve ailesiyle ilgili çirkin iftiralarının hakikati ortaya  çıkacaktır.

Kılıçdaroğlu ve siyaset anlayışı siyaset tarihimizin çöplüğündeki yerini alacaktır.”

REZA ZARRAB DAVASI: “BU TİYATROYU TANIMIYORUZ”

Mahir Ünal, ABD’de başlayan Reza Zarrab davasına ilişkin soruya ise  şu karşılığı verdi: “Hukuki niteliği olmayan, uluslararası hukukta karşılığı bulunmayan, siyasi, bazı çevrelerin operasyonlarından ibaret olan FETÖ’nün Amerika’da dizilere kadar sızdığını biliyoruz. Bu tiyatronun savcısının, hakiminin, amacının ve kim olduüğunu biliyoruz. Bu tiyatroda oynanan oyunu biz tanımıyoruz.”

 

Son güncelleme: 13:47 30.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more