Reklamsız Sözcü

Filiz Aker’in görüştüğü son kişi olan yeğeni konuştu

Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in en son yemek yediği yeğeni Dora Ercan, “Vatan'ın hiçbir suçu yok" dedi.

android-time 23:55
Filiz Aker’in görüştüğü son kişi olan yeğeni konuştu
Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in en son yemek yediği yeğeni Dora Ercan, “Vatan'ın hiçbir suçu yok" dedi.

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın öldürüldüğü 5 yıldızlı otel önündeki hareketlilik sürüyor. Acı haberi alan ünlü oyuncu Saruhan Hünel ile Filiz Aker'in en son yemek yediği kişi, yeğeni Dora Ercan otel önüne geldi. Burada bir süre bekleyen Saruhan Hünel ve Dora Ercan basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 

“ARKADAŞIM GELECEK DEDİĞİ KİŞİ VATAN’MIŞ”

Gözyaşlarına boğulan Dora Ercan, “İkisi için de çok üzüldüm. Allah Vatan’ın ailesine sabır versin. Biz zaten burada eşimle beraber oturuyorduk. O da bizimleydi. Yukarı çıktı. ‘Yarım saat işim var geleceğim sonra’ dedi. Sonra aradım telefonu kapalı. Zaten duygusal konuşmalar da yapıyordu. Dedim acaba kendine zarar mı verecek diye. Biz sonra güvenlik aldık yanımıza yukarı çıktık. Sonra Vatan’ın yerde cenazesini gördüm. Kapı kapalıydı. Herhalde dedim o da kendisine zarar verdi. Arkadaşım gelecek dediği kişi Vatan’mış” dedi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Vatan Şaşmaz ünlü otelde öldürüldüSon dakika... Vatan Şaşmaz ünlü otelde öldürüldü

“VEDALAŞIR GİBİ KONUŞUYORDU”

Dora Ercan, gazetecilerin Filiz Aker’in ruh haline ilişkin soruya ise, “Benimle vedalaşır gibi konuşuyordu. Amerika’da yaşıyor kendisi. ‘Bugün çok mutluyum, benim mutluluğum seni üzebilir. Sakin ol’ dedi. Vatan’ın hiçbir suçu yok. Teyzem uzun zamandır burada yaşıyordu” dedi.

İLGİLİ HABERVatan Şaşmaz kimdir? Vatan Şaşmaz öldürüldü mü? Vatan Şaşmaz'ın ölümüyle ilgili çarpıcı iddialar...Vatan Şaşmaz kimdir? Vatan Şaşmaz öldürüldü mü? Vatan Şaşmaz'ın ölümüyle ilgili çarpıcı iddialar...

Dora Ercan’ın eşi ise, “Biz teras katındaydık. Teyzesi de ya 10 ya da 11. katta kalıyordu. Gitti biz orada ne oldu ne bitti, hiç bir şeyden haberimiz yok” diye konuştu. İHA

 

İLGİLİ HABERVatan Şaşmaz 5 ay sonra baba olacaktıVatan Şaşmaz 5 ay sonra baba olacaktı

 

İLGİLİ HABERVatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı kimdir? Vatan Şaşmaz Filiz Aker ile ölü bulunduVatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı kimdir? Vatan Şaşmaz Filiz Aker ile ölü bulunduİLGİLİ HABERSon dakika haberi... Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken Filiz Aker kimdir? İşte son paylaşımlarıSon dakika haberi... Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken Filiz Aker kimdir? İşte son paylaşımlarıİLGİLİ HABERVatan Şaşmaz'ın ölümü ünlüleri yasa boğdu!Vatan Şaşmaz'ın ölümü ünlüleri yasa boğdu!İLGİLİ HABERFiliz Akel tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz platonik takıntı kurbanı... Platonik takıntı nedir?Filiz Akel tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz platonik takıntı kurbanı... Platonik takıntı nedir?

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:1428.08.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more