Sözcü Plus Giriş

Üsküdar’da bomba paniği!

Üsküdar’da yol ortasına bırakılan çanta paniğe yol açtı. Bomba imha uzmanlarının yaptığı incelemede çantadan karton bardak ve çöp çıktı.

Güncellenme: 09:58, 28/12/2017
Üsküdar’da bomba paniği!

Olay, saat 23.00 sıralarında, Burhaniye Mahallesi Mimar Sinan Sokakta meydana geldi.

 

Edinilen bilgiye göre, kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından yol ortasına bırakılan çantayı fark eden vatandaşlar, bomba olabileceği şüphesiyle polise ihbarda bulundu.

İlginizi ÇekebilirSGK'nın bahçesine atılan piknik tüpü bomba paniğine neden olduSGK'nın bahçesine atılan piknik tüpü bomba paniğine neden oldu

Olay yerine gelen polis ekipleri, çantanın bulunduğu bölgeyi emniyet şeridi ile çevirip, sokağı yaya ve araç trafiğine kapattı. Polis ekipleri, bomba uzmanı ekiplerine bilgi verdi.

foto: iha

foto: iha

Olay yerine gelen bomba uzmanı polis ekipleri özel kıyafetlerini giyerek, şüpheli çantaya fünye yerleştirdi. Daha sonra çevredeki vatandaşları megafonla uyaran bomba uzmanı polisler kontrollü patlama gerçekleştirdi.

İlginizi ÇekebilirMoskova'da bomba paniği... Tahliye edildiler!Moskova'da bomba paniği... Tahliye edildiler!

Bu sırada çevredeki vatandaşlar meraklı gözlerle polisin çalışmasını izlemesi dikkat çekti. Kontrollü patlama sonrası bomba uzmanı polis ekibinin yaptığı inceleme sonrası çantadan, karton bardak ve çöp çıktı.

foto:iha

foto:iha

Şüpheli çantanın boş çıktığını gören vatandaşlar rahat bir nefes alırken, polis ekipleri önlem amaçlı kapattığı yolları araç trafiğine açtı  İHA

foto:iha

foto:iha

 

Yayınlanma Tarihi:00:27,