Üsküdar’da bomba paniği!

Üsküdar’da yol ortasına bırakılan çanta paniğe yol açtı. Bomba imha uzmanlarının yaptığı incelemede çantadan karton bardak ve çöp çıktı.

Üsküdar’da bomba paniği!

Olay, saat 23.00 sıralarında, Burhaniye Mahallesi Mimar Sinan Sokakta meydana geldi.

 

Edinilen bilgiye göre, kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından yol ortasına bırakılan çantayı fark eden vatandaşlar, bomba olabileceği şüphesiyle polise ihbarda bulundu.

SGK'nın bahçesine atılan piknik tüpü bomba paniğine neden oldu İlginizi Çekebilir SGK'nın bahçesine atılan piknik tüpü bomba paniğine neden oldu

Olay yerine gelen polis ekipleri, çantanın bulunduğu bölgeyi emniyet şeridi ile çevirip, sokağı yaya ve araç trafiğine kapattı. Polis ekipleri, bomba uzmanı ekiplerine bilgi verdi.

foto: iha

foto: iha

Olay yerine gelen bomba uzmanı polis ekipleri özel kıyafetlerini giyerek, şüpheli çantaya fünye yerleştirdi. Daha sonra çevredeki vatandaşları megafonla uyaran bomba uzmanı polisler kontrollü patlama gerçekleştirdi.

Moskova'da bomba paniği... Tahliye edildiler! İlginizi Çekebilir Moskova'da bomba paniği... Tahliye edildiler!

Bu sırada çevredeki vatandaşlar meraklı gözlerle polisin çalışmasını izlemesi dikkat çekti. Kontrollü patlama sonrası bomba uzmanı polis ekibinin yaptığı inceleme sonrası çantadan, karton bardak ve çöp çıktı.

foto:iha

foto:iha

Şüpheli çantanın boş çıktığını gören vatandaşlar rahat bir nefes alırken, polis ekipleri önlem amaçlı kapattığı yolları araç trafiğine açtı  İHA

foto:iha

foto:iha

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...