Mersin Haberi: 3 çocuk annesi kadın 5 gündür kayıp

3 çocuk annesi kadın 5 gündür kayıp

3 çocuk annesi kadın 5 gündür kayıp

Mehmet OKUR / SİLİFKE(Mersin), (DHA)–MERSİN’in Silifke İlçesi’nde 29 yaşındaki 3 çocuk annesi Hatice Gucur’dan 5 gündür haber alınamıyor.
Keben Mahallesi’nde yaşayan Hatice Gucur, 5 gün önce ortadan kayboldu. Eşini her yerde arayan ve bulamayan 38 yaşındaki Murat Gucur kayıp başvurusunda bulundu. Ayrıca, eşinin ından afiş yaparak yaşadığı mahalle ve Silifke İlçe merkezindeki bazı noktalara asıp yerini bilenlerin güvenlik güçlerine bildirmesini istedi.
3 çocuğu ile birlikte zor günler geçiren Murat Gucur, eşini en son 5 gün önce sabah kahvaltıda gördüğünü belirterek, "Gittiği günün sabahında birlikte kahvaltı yaptık. Ben bahçeye gittim.  İki çocuğum okuyor, diğer çocuğum da yaşı küçük. Ben bahçeye gittim. Eşim okula gidip çocukları eve getirmiş. Ama bir saat sonra gitmiş. Çocuklara sordum, bahçeye gitti dediler. Ondan sonra aradım bir yerde bulamadım. Çocuklarım perişan durumda. Eşimin bir an önce bulunmasını istiyorum" dedi.
Ailenin en küçük üyesi Sadık Tuna (5) ise annesinin bulunması için sürekli Allah'a dua ettiğini dile getirierken, ablası Zehranur (9) ise annesinin ortadan kaybolduğu günü şöyle anlattı: 
"Annem okuldan bizi almaya geldi. Arkadaşı vardı onun yanına beş dakika gidip geldik. Yemeğimizi yedik. Ödevimizi yapmaya başladık. Annem de 'Bahçeye gidip geleceğim' dedi gitti. Sonra geldiğinde balkonda oturuyordu sonra kayboldu."
Kaybolan karısını arayan Murat Gucur, mahalledeki evlerin duvarına kayıp aranıyor afişi yapıştırarak, aramaya devam ediyor.

 

DHA

Loading...