İstanbul Haberi: Başbakan Yıldırım'ın kardeşi Kızılay Şube Başkanı İlhami Yıldırım, yaşlıları ziyaret etti

Başbakan Yıldırım'ın kardeşi Kızılay Şube Başkanı İlhami Yıldırım, yaşlıları ziyaret etti

Başbakan Yıldırım'ın kardeşi Kızılay Şube Başkanı İlhami Yıldırım, yaşlıları ziyaret etti

BAŞBAKAN Binali Yıldırım'ın kardeşi, Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, kızı Başkan Vekili Bahar Büşra Köylübay ile birlikte, Düzce'nin Akçakoca İlçesi'ndeki Yaşlılar Konukevi'ni ziyaret etti.
Yaşlılar Haftası kapsamında gerçekleşen ziyarette Düzce Valisi Zülküf Dağlı, Kaymakam Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de yer aldı. İlhami Yıldırım ve Bahar Büşra Köylübay, Türk Kızılayı'na bağlı konukevinin salonunda yaşlılarla bir araya geldi. Ziyarette konuşan Vali Zülküf Dağlı, "Bizler, sizleri sadece bizden biraz daha tecrübeli, biraz daha hayatta görmüş geçirmiş ve biraz daha hayatın tadını almış büyüklerimiz olarak görüyoruz. Ve sizin burada kendi içinizdeki mutluluğu, gülümsemeyi yüzlerinizden okuyabiliyoruz" dedi.
Daha sonra Yıldırım ve Köylübay ile diğer protokol üyeleri, yaşlılar ile sohbet etti. Ardından konukevinde hayatını kaybeden yaşlılar için Kuran-ı Kerim okundu. Sonra da tasavvuf müziği dinlendi. Yıldırım ve Köylübay, daha sonra dışarıya çıkmakta zorlanan yaşlıları da odalarında ziyaret etti.

DHA

Loading...