Denizli Haberi: Denizli'de Cumhurbaşkanı önlemleri

Denizli'de Cumhurbaşkanı önlemleri

Denizli'de Cumhurbaşkanı önlemleri

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın toplu açılış töreni yapacağı Denizli'de, başta konuşma yapacağı meydanda olmak üzere kentte sıkı güvenlik önlemleri alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alana gelmesine saatler kala keskin nişancılar, yüksek binalara yerleşirken; meydan ise köpeklerle bomba araması yapıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Denizli'de yapacağı toplu açılış töreni için saat 13.00'te helikopterle gelmesi bekleniyor. Denizli Büyükşehir Belediye binası önündeki 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda saat 14.00'te halka hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelmesine saatler kala, meydanda sıkı güvenlik önlemleri alındı. Çevre illerden gelen çok sayıda polisin görev aldığı ve bariyerlerle çevrilen meydan, aramalar için boşaltıldı. Keskin nişancılar da meydanı gören yüksek binaların çatılarına yerleştirildi. Mitinge gelenlere dağıtılacak gıda kolileri de köpeklerle didik didik arandı.
Miting meydanına girenler için 3 ayrı giriş noktası oluşturuldu. Vatandaşlar girişlerdeki 2 ayrı güvenlik ve kontrol noktasında üst aramaları yapıldıktan sonra alana alınmaya başlandı.

DHA