İstanbul Haberi: Hollanda'nın Rotterdam kentinde polis köpeğinin ısırdığı Hüseyin Kurt Türkiye'de

Hollanda'nın Rotterdam kentinde polis köpeğinin ısırdığı Hüseyin Kurt Türkiye'de

Hollanda'nın Rotterdam kentinde polis köpeğinin ısırdığı Hüseyin Kurt Türkiye'de

 DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk sosyal medyadaki Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımdaHollanda'nın Rotterdam kentinde polis köpeğinin ısırdığı Türkiye vatandaşı Hüseyin Kurt'un daha iyi sağlık hizmeti alabilmesi için İstanbul'a getirildiğini söyledi.

"HÜSEYİN KURT'U DAHA İYİ SAĞLIK HİZMETİ ALABİLMESİ İÇİN İSTANBUL'A GETİRDİK"Çavuşoğlu, sosyal medyadaki Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Sağlık Bakanlığımız Hüseyin Kurt'un tedavisini başlattı. Vatandaşlarımıza sahip çıkmayı her zaman, her koşulda sürdüreceğiz. Rotterdam'da polis köpeğinin vahşice saldırdığı vatandaşımız Hüseyin Kurt'u daha iyi sağlık hizmeti alabilmesi için İstanbul'a getirdik" dedi.

KARDEŞİMİZ HÜSEYİN KURT VATANIMIZDAAk Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Twitter hesabı üzerinden Hüseyin Kurt'un ını da paylaşarak, "Hollanda Polisinin saldırıp köpeği saldırtıp yaraladığı kardeşimiz H.Kurt'u vatanımıza getiren Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkür ederiz" dedi.
DHA

Loading...