Sözcü Plus Giriş

Denizli Haberi: Kayıp babasını bulana 10 bin lira ödül verecek

Kayıp babasını bulana 10 bin lira ödül verecek

14:05 -
Kayıp babasını bulana 10 bin lira ödül verecek

DENİZLİ'nin Tavas İlçesi'nde 35 yaşındaki İsmail Şeşen, 25 Ocak'tan beri haber alamadığı babası 75 yaşındaki Ömer Şeşen'i bulana ya da bulunmasına yardımcı olana 10 bin lira para ödülü vereceğini açıkladı.
Tavas İlçesi'nin Nikfer Mahallesi'nde yaşayan 5 çocuk babası, çiftçi Ömer Şeşen, geçen 25 Ocak'te evden çıkıp, Acıpayam İlçesi'nin Olukbaşı Mahallesi'nde yaşayan arkadaşı Mehmet Dağ'ın yanına gitti. Dağ'ı evde bulamayan Ömer Şeşen, daha sonra mahalledeki kahveye gitti. Bir süre sonra buradan da ayrılan Ömer Şeşen'i bir daha gören olmadı.
Tüm aramalarına rağmen Ömer Şeşen'e ulaşamayınca endişelenen yakınları jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma, Olukbaşı Mahallesi'ndeki kamera kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda Şeşen'in mahalleye geldiği tespit edilirken, alınan tanık ifadelerinden, kahveye girip çıktığı belirlendi. Ancak Ömer Şeşen, bulunamadı.
OĞLU ÖDÜL KOYDU
Babasının 2 ay geçmesine rağmen hala bulunamadığı ve kayıp olduğunu söyleyen oğlu İsmail Şeşen, hayatından endişe ettiğini belirtti. Babasına bulana ve bulunmasına yardımcı olana 10 bin lira ödül vereceğini söyleyen İsmail Şeşen, "Babam iki aydır kayıp, hiçbir ize rastlamadık. İki aydır emekli maaşını da çekmemiş, Olukbaşı'nda kayıplara karışıyor. Babamın başına kötü bir şey gelmesinden, öldürülmüş olabileceğinden şüpheleniyorum. Bulana 10 bin lira ödül vereceğim" dedi.

DHA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more