Kahramanmaraş Haberi: Okul çıkışı sürpriz evlenme teklifi

Okul çıkışı sürpriz evlenme teklifi

Okul çıkışı sürpriz evlenme teklifi

KAHRAMANMARAŞ'ta, otobüs şoförü 24 yaşındaki Sefa Erşan, Açık Öğretim Lisesi öğrencisi 20 yaşındaki Şenay Köse'ye okul çıkışında pankartlı, müzikli evlilik teklifi yaptı. Önünde diz çökerek yüzük uzattığı sevgilisinden 'Evet' yanıtını alan Erşan, son derece mutlu olduğunu söyledi.
Sefa Erşan, bir süreden bu yana arkadaşlık yaptığı ve hayatını birleştirmeyi düşündüğü Şenay Köse'ye evlilik teklifi yapmaya karar verdi. Yüzüğünü alıp "Benimle evlenir misin" yazılı pankart hazırlatan Sefa Erşan, sevgilisinin yüz yüze eğitim veren Sevim Şirikci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gitti. Okul zilinin çalması ardından otomobilin teybinden aşk şarkıları açan Sefa Erşan, dışarı çıkan Şenay Köse'nin önce önünde diz çöktü ardından cebin çıkardığı yüzükle aşkına "Benimle evlenir misin" diye sordu.
Kısa süre şaşıran genç kız 'Evet' yanıtını verince arkadaşları çifti alkışlayarak kurtarlen, Sefa Erşan son derece mutlu olduğunu söyledi. Dans eden genç aşıklar daha sonra çifte telli oynadı. Şenay Köse'nin teklifini kabul ettiği için çok mutlu olduğunu belirten Sefa Erşan, şöyle dedi:
"Canımdan çok sevdiğim ve uzun zamandır birlikte olduğum Şenay'a okul çıkışı trafiğin en hareketli saatinde yolu kesip evlilik teklifi yapmayı düşündüm. Ancak heyecandan yüzüğü evde unutmuşum. Allah'tan çıkış saatine daha vardı da hemen eve gidip yüzüğü aldım. Teklifimi kabul ettiği için dünyanın en mutlu insanıyım."
Şenay Köse ise okul çıkışında müziği duyunca ilk önce arkadaşlarından birine evlilik teklifi yapılacağını düşündüğünü belirterek, "Kapından çıkıp Sefa'yı görünce çok şaşırdım ve heyecanlandım. Arkadaşlarım kolluma girdi ve Sefa'nın yanına geldim. Yüzük uzatarak evlenme teklifi yaptı kabul ettim, beklemiyordum yani sürpriz oldu gerçekten. Teklif ettiğinde de kalbim yerinden fırlayacak gibiydi, çok heyecanlandım. Şu an çok mutluyum" dedi.

DHA

Loading...