Isparta Haberi: Sınıfta arkadaşının öldürdüğü Nilüfer toprağa verildi

Sınıfta arkadaşının öldürdüğü Nilüfer toprağa verildi

Sınıfta arkadaşının öldürdüğü Nilüfer toprağa verildi

BURSA'da arkadaşının sınıfta tabancayla başından vurarak öldürdüğü 16 yaşındaki Nilüfer Acar, bugün memleketi Isparta'da toprağa verildi. Cenaze töreninde baba Onur Acar ayakta durmakta güçlük çekti. Ukrayna dönüşü bugün acı haberi alan anne Tatyana Acar ise fenalaşıp hastaneye götürüldü.
Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi'ndeki Hürriyet Anadolu Lisesi 10'uncu sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Hasan C. tarafından dün sınıfta tabancayla başından vurularak öldürülen Nilüfer Acar için bugün memleketi Isparta'nın Yakaören Köyü'nde cenaze töreni düzenlendi.
BABA AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI
Yakaören Merkez Camii'ndeki cenaze törenine baba Onur Acar ile amcaları Selim, Timur ve Selçuk Acar da katıldı. Baba Onur Acar'ın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Öğle vakti kılınan namazın ardından Nilüfer Acar'ın cenazesii Yakaören Mezarlığı'nda toprağa verildi.
ANNEYE ACI HABER HASTANE ÖNÜNDE VERİLDİ
Olay günü Ukrayna'da bulunan anne Tatyana Acar ise bu sabah uçakla Antalya'ya geldi. Antalya'dan karayolu ile Isparta'ya getirilen anne Tatyana Acar'a acı haber Isparta Şehir Hastanesi önünde verildi. Fenalaşan anneye ilk müdahale hastanede yapıldı. Sakinleştirici vurulan anne daha sonra Yakaören'deki eve geldi. Ancak durumu kötü olduğu için evden çıkarılmadı.

DHA

Loading...