Gaziosmanpaşa’da hareketli saatler

İSTANBUL Gaziosmanpaşa’da araçla hızla geçen gençlerle, kahve sahibi arasında tartışma yaşandı. Kahvecinin kovaladığı gençler, kısa süre sonra geri dönerek, camları kırdı, havaya ateş açtı. Kimsenin yaralanmadığı olayda “kahveyi taradılar” dedikodusu paniğe sebep oldu.

Gaziosmanpaşa’da hareketli saatler

Olay, Gaziosmanpaşa Bülbülderesi Caddesi'ndeki bir kahvehanede meydana geldi. İddiaya göre, saat 14.30 sıralarında, caddede hızlı araç kullanan bir kişi ile kahvehane sahibi arasında tartışma yaşandı. İşyeri sahibinin bağırması üzerine otomobilini durduran sürücünün tartışmasına, kahveden gelenler de karıştı. Bunun üzerine, araç sahibi hızla uzaklaştı. Kahvecinin kovaladığı şüpheli bir süre sonra, yanına bir arkadaşını da alarak geriye döndü. Ellerdeki silahlarla havaya ateş eden 2 genç, ellerindeki sopalarla da kahvenin camlarını kırdı.

FOTO:DHA

FOTO:DHA

Olayda yaralanan olmadı. Ancak, “Kahveyi tardılar” dedikodusu paniğe sebep oldu. Olayla ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne verilen bilgiyle, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nün de aralarında bulunduğu çok sayıda ekip olay yerine sevk edildi. Yapılan ön incelemede, olayın terör olayı olmaması ve yaralananın bulunmaması herkese rahat bir nefes aldırdı. Şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...