Sözcü Plus Giriş

İstanbul’u yağmur vurdu! Sosyal medya Erdoğan’ın bu videosunu konuştu

İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış dakikalar içinde hayatı felç etti. O anlarda CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan'ın paylaştığı bir video ise sosyal medyanın en çok görüntülenenleri arasına girdi. İşte Özkan'ın gündem olan Avrasya Tüneli paylaşımı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 16:17, 28/08/2017

Türkiye dün akşamdan bu yana yağış sonrası İstanbul’un geldiği hali konuşuyor. Kısa süreli etkili olan sağanak yağmur sonrası; alt geçitler, ana caddeler, ara yollar ve metrolar su doldu, şehir trafiği saatlerce normal akışına dönemedi.

CHP’li Tuncay Özkan’ın, 9 gün arayla iki kez yağmur yüzünden kapatılan Avrasya Tüneli’yle ilgili paylaşımı ise dakikalar içinde binlerce kişi tarafından görüntülendi.

Videoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 20 Aralık 2016 tarihinde tünelin açılışında yaptığı konuşması ve dün yağışın etkili olduğu saatlerde haber kanallarına düşen son dakika gelişmesi yer alıyor.

tuncay-ozkan-paylasimİlginizi ÇekebilirŞiddetli yağış ve fırtına İstanbul'u yerle bir ettiŞiddetli yağış ve fırtına İstanbul'u yerle bir ettiİlginizi Çekebilirİstanbul'daki dolu ve yağmur felaketiyle ilgili paylaşımlar dikkat çektiİstanbul'daki dolu ve yağmur felaketiyle ilgili paylaşımlar dikkat çekti
Yayınlanma Tarihi:07:47,