Ataşehir’de lüks plazada şok görüntü! Kapı afete dayanamadı

Ataşehir'de lüks plazaya ait döner kapı rüzgarın şiddetiyle hızla dönmeye başladı. Kapının camlarının kırılması bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. İşte o anlar...

Günlerdir geleceği konuşulan şiddetli yağış ve fırtına dün İstanbul’u vurdu. Fırtına plazanın kapılarını döndürdü, camlarını kırdı. İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış sonrası birçok ev ve iş yerini su basarken, Ataşehir’de lüks bir plazanın kapısını hızla döndürdü. O anlar bir vatandaşın cep telefonu ile kaydedildi.

İstanbul’da dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış ve dolu sonrası birçok evi ve iş yerini su bastı. Ataşehir’de lüks plazaya ait döner kapı rüzgarın şiddetiyle hızla dönmeye başladı. Kapının camlarının kırılması bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Cep telefonu ile çekilen görüntülerde plazada çalışan temizlikçilerin içeriye su girmemesi için yoğun çaba sarf ettiği de görülüyor.

Son dakika haberi... İstanbul'u yağmur vurdu! Sosyal medya Erdoğan'ın bu videosunu konuştu İlginizi Çekebilir Son dakika haberi... İstanbul'u yağmur vurdu! Sosyal medya Erdoğan'ın bu videosunu konuştu İstanbul'da inanılmaz yağmur fotoğrafları ve videoları (Sel ve fırtına tweetleri) İlginizi Çekebilir İstanbul'da inanılmaz yağmur fotoğrafları ve videoları (Sel ve fırtına tweetleri)