Reklamsız Sözcü

Selahattin Demirtaş PKK’yı lanetledi…

Cezaevinden, PKK'lı teröristlerin katlettiği Necmettin öğretmen için mektup yazan Selahattin Demirtaş "Necmettin öğretmenin katledilmesini kınıyorum. Necmettin öğretmenin katledilmesini tereddütsüz bir şekilde kınıyor, lanetliyorum. Böylesi bir vahşetin hiçbir meşru ve ahlaki gerekçesi olamaz. Bu tür cinayetlere sessiz kalınmasını kabul etmeyeceğimizi ifade etmek istiyorum." dedi.

12:04 -
Selahattin Demirtaş PKK’yı lanetledi…

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapasamında 4 Kasım 2016 tarihinde tutuklunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş cezaevinden ‘terör mesajı’ gönderdi.
Teröristlerce kaçırıldıktan sonra katledilen Necmettin Yılmaz isimli öğretmene ilişkin konuşan Demirtaş  “Necmettin öğretmenin katledilmesini kınıyorum. Necmettin öğretmenin katledilmesini tereddütsüz bir şekilde kınıyor, lanetliyorum. Böylesi bir vahşetin hiçbir meşru ve ahlaki gerekçesi olamaz. Kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır diliyorum. Bu tür cinayetlere sessiz kalınmasını kabul etmeyeceğimizi ifade etmek istiyorum.” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERŞehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ı katleden PKK'lılar öldürüldüŞehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ı katleden PKK'lılar öldürüldü

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:51 22.07.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more