Sözcü FETÖ derken diğerleri ne yaptı

Sözcü Gazetesi ve imtiyaz sahibi Burak Akbay'a yönelik yürütülen kumpas televizyon ekranında avukat Celal Ülgen tarafından kanıtlarıyla çürütüldü.


Celal Ülgen: 'Onlar övgüler yağdırırken, Sözcü... paylaşan: Sozcu

Sözcü Gazetesi ve imtiyaz sahibi Burak Akbay‘a yönelik yürütülen operasyonlar Halk TV’de 12 Haziran tarihinde izleyicilerle buluşan “Gündem Özel” programında masaya yatırıldı. Programa konuk olan Sözcü Gazetesi’nin avukatı Celal Ülgen, kumpası detaylarıyla inceleyerek halkın önünde belgelerle anlattı. Ülgen, Sözcü Gazetesi’nin FETÖ ile hiçbir ilgisi bulunmadığını aktarırken; Sözcü’nün bugüne kadar FETÖ ile olan mücadelesine ve bugüne kadar attığı manşetlere değinerek; “Bu kadar cesur başlıkları hangi yandaş medya attı” açıklamasını yaptı.

Burak Akbay kimdir? Okuduğu okullar nelerdir, işte belgeleri! İlginizi Çekebilir Burak Akbay kimdir? Okuduğu okullar nelerdir, işte belgeleri! SÖZCÜ'den iddialara yanıt: Suçlamalara Cevabımızdır İlginizi Çekebilir SÖZCÜ'den iddialara yanıt: Suçlamalara Cevabımızdır Bu fotomontajı İNTERNET ERİŞİMİNDEN kaldırtamadım İlginizi Çekebilir Bu fotomontajı İNTERNET ERİŞİMİNDEN kaldırtamadım Burak Akbay hangi okullarda okudu? İşte belgeleri... İlginizi Çekebilir Burak Akbay hangi okullarda okudu? İşte belgeleri... Sözcü'nün avukatından Burak Akbay açıklaması: Kaçak değil ihmal yok yalan var İlginizi Çekebilir Sözcü'nün avukatından Burak Akbay açıklaması: Kaçak değil ihmal yok yalan var 'Burak Akbay üzerinden soru işareti yaratıp aslında gazeteyi imha etmek istiyorlar' İlginizi Çekebilir 'Burak Akbay üzerinden soru işareti yaratıp aslında gazeteyi imha etmek istiyorlar' 'Burak Akbay gazeteci ve gazete patronudur' İlginizi Çekebilir 'Burak Akbay gazeteci ve gazete patronudur' 'Sözcü Gazetesi personelinin tecrübesi 2 bin seneden fazladır' İlginizi Çekebilir 'Sözcü Gazetesi personelinin tecrübesi 2 bin seneden fazladır' Operasyonun asıl amacı Burak Akbay! İlginizi Çekebilir Operasyonun asıl amacı Burak Akbay!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...