Sözcü Plus Giriş

Sözcü FETÖ derken diğerleri ne yaptı

Sözcü Gazetesi ve imtiyaz sahibi Burak Akbay'a yönelik yürütülen kumpas televizyon ekranında avukat Celal Ülgen tarafından kanıtlarıyla çürütüldü.

Güncellenme: 22:40, 30/10/2017

Sözcü Gazetesi ve imtiyaz sahibi Burak Akbay‘a yönelik yürütülen operasyonlar Halk TV’de 12 Haziran tarihinde izleyicilerle buluşan “Gündem Özel” programında masaya yatırıldı. Programa konuk olan Sözcü Gazetesi’nin avukatı Celal Ülgen, kumpası detaylarıyla inceleyerek halkın önünde belgelerle anlattı. Ülgen, Sözcü Gazetesi’nin FETÖ ile hiçbir ilgisi bulunmadığını aktarırken; Sözcü’nün bugüne kadar FETÖ ile olan mücadelesine ve bugüne kadar attığı manşetlere değinerek; “Bu kadar cesur başlıkları hangi yandaş medya attı” açıklamasını yaptı.

İlginizi ÇekebilirBurak Akbay kimdir? Okuduğu okullar nelerdir, işte belgeleri!Burak Akbay kimdir? Okuduğu okullar nelerdir, işte belgeleri!İlginizi ÇekebilirSÖZCÜ'den iddialara yanıt: Suçlamalara CevabımızdırSÖZCÜ'den iddialara yanıt: Suçlamalara Cevabımızdırİlginizi ÇekebilirBu fotomontajı İNTERNET ERİŞİMİNDEN kaldırtamadımBu fotomontajı İNTERNET ERİŞİMİNDEN kaldırtamadımİlginizi ÇekebilirBurak Akbay hangi okullarda okudu? İşte belgeleri...Burak Akbay hangi okullarda okudu? İşte belgeleri...İlginizi ÇekebilirSözcü'nün avukatından Burak Akbay açıklaması: Kaçak değil ihmal yok yalan varSözcü'nün avukatından Burak Akbay açıklaması: Kaçak değil ihmal yok yalan varİlginizi Çekebilir'Burak Akbay üzerinden soru işareti yaratıp aslında gazeteyi imha etmek istiyorlar''Burak Akbay üzerinden soru işareti yaratıp aslında gazeteyi imha etmek istiyorlar'İlginizi Çekebilir'Burak Akbay gazeteci ve gazete patronudur''Burak Akbay gazeteci ve gazete patronudur'İlginizi Çekebilir'Sözcü Gazetesi personelinin tecrübesi 2 bin seneden fazladır''Sözcü Gazetesi personelinin tecrübesi 2 bin seneden fazladır'İlginizi ÇekebilirOperasyonun asıl amacı Burak Akbay!Operasyonun asıl amacı Burak Akbay!
Yayınlanma Tarihi:16:15,