Süper Loto sonucu sorgula! Devir sonunda bitti! MPİ Süper Loto sonuçları kazandırdı

Süper Loto sonuçlarına göre sonunda devir bitti. özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaralar belirlendi. Büyük ikramiye olan 25 milyon lira bir kişinin oldu. Canlı yayında belli olan 14 Eylül Süper Loto sonuçları ve kazandıran numaralar haberimizde. MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı ve Süper Loto kazandıran numaralar...

Süper Loto sonucu sorgula! Devir sonunda bitti! MPİ Süper Loto sonuçları kazandırdı

Süper Loto sonuçları belirlendi, bir kişiye talih kuşu kondu. Haftalardır devreden Süper Loto ikramiyesi Isparta’dan bir vatandaşımızın oldu. Süper Loto kuponlarını doldurup küreler düşen rakamları bekleyenler 14 Eylül sonuçları MPİ tarafından duyuruldu. He zaman olduğu Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında gerçekleştirilen canlı yayın ile noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunun haberimizden öğrenebilirsiniz. Bu hafta Süper Loto sonuçlarına göre 5 bilen şanslı vatandaşlar da 11 bin lira ikramiye kazandı. Zengin olma hayali kuranların en çok rağbet ettiği sayısal oyun olan Süper Loto kazandıran numaralar aşağıdaki gibidir.

14 Eylül Süper Loto sonuçları belli oldu. Her perşembe çekiliş yapılan MPİ süper Loto heyecanı bu akşam daha da fazla oldu. Devirli ikramiye 25 milyon liraya yaklaştı. Peki Süper Loto sonucuna göre büyük ikramiyeyi Isparta Merkez’den bir kişli bildi. Milli Piyango İdaresi noter huzurunda ve canlı yayında yaptığı çekiliş ile şanslı altı rakam belirlendi. Haberimizde Süper Loto 14 Eylül 2017 sonuçlarını öğrenebilirsiniz. İşte küreden düşen kazandıran numaralar ve çekiliş sonucu…

SÜPER LOTO 14 EYLÜL SONUÇLARI (BÜYÜK İKRAMİYE 25 MİLYON)

Perşembe gecelerinin vazgeçilmez oyunu Süper Loto heyecanı katlandı. İkramiyeyi duyanlar öğrenmek için google üzerinde araştırmalara başladı. Sosyal medyada da gündeme oturan ikramiye bekleniyordu ve sonuçlar geldi. İşte MPİ 14 Eylül Süper Loto sonuçları ve kazandıran numaralar;

Süper Loto sonucu: 12, 15, 20, 25, 30, 53

super-loto-sonucu-14-eylul-mpi-sonucu

Süper Loto sonuçları belirlendi, zengin olma hayali kuranlardan biri 25 milyonun sahibi oldu. Isparta’da yaşayan bir vatandaşımıza talih kuşu kondu. 25 milyon lira ile neler alınır? İşte Süper Loto sonuçları ve büyük ikramiye olan 25 milyon ile neler alınır sorusunun yanıtı.

SÜPER LOTO İKRAMİYESİYLE NELER ALINIR?

54 farklı numara arasından 6 tanesini doğru bilme kuralına dayanan Süper Loto'da her kolon 2 lira karşılığında oynanıyor. İşte zengin olma umuduyla kupon dolduran vatandaşların önümüzdeki hafta kazanırsa alabileceği ve alamayacağı şeylerin listesi…

1) 3 milyon dolar değerindeki dünyanın en pahalı özel yapım aracı olan Rolls-Royce Sweptail’dan 3 adet alabilirsiniz.

1513668_f4ddc5c98a98a59e2c08b13131f69a10_640x640

2) 2016 yılının en çok kazandıran yatırım aracı altın olmuştu. 35 milyon TL’lik büyük ikramiye ile 36 bin 958 tane cumhuriyet altını alabilirsiniz.

2008803_620x349

3) Türkiye’nin en gözde tatil mekanlarından olan Bodrum’da, fiyatı 2 milyon 700 bin TL olan, havuzlu 6+2 lüks villalardan 12 tane alabilirsiniz.

image

4) Değeri  3.8  milyon dolar olan HAWKER 800 XPI özel jetten kendinize 2 tane alabilirsiniz.

nijhat-ozdemir

5) 35 milyon TL tutarındaki ikramiyenizi bir yıl boyunca faizde bırakırsanız hiç bir şey yapmadan sizde 1 milyon 549 bin 282 TL kazandırıyor.

tl-shutter

SÜPER LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ
(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

BU HAFTANIN ŞANS OYUNLARI:

13 Eylül Şans Topu sonuçları: 700 bin lira bir kişiye! (MPİ 2017 Şans Topu çekiliş sonucu) İlginizi Çekebilir 13 Eylül Şans Topu sonuçları: 700 bin lira bir kişiye! (MPİ 2017 Şans Topu çekiliş sonucu) 11 Eylül On Numara sonuçları MPİ tarafından açıklandı: İkramiye ikiye bölündü! Tıkla 2017 On Numara sonucu öğren! İlginizi Çekebilir 11 Eylül On Numara sonuçları MPİ tarafından açıklandı: İkramiye ikiye bölündü! Tıkla 2017 On Numara sonucu öğren!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...