MPİ Süper Loto sonuçları: Yeni devir serisi gelebilir! 28 Eylül 2017 Milli Piyango çekiliş sonucu

MPİ Süper Loto sonuçları açıklandı. Hiçbir şanslı kupon 6 sayıyı birlikte bulundurmayınca ikramiye önümüzdeki haftaya devretti. 28 Eylül tarihinde gerçekleşen Süper Loto çekilişinin sonuçlari Milli Piyango İdaresi'nin resmi sitesinde yayınlandı. İşte haftanın Süper Loto sonuçları ve ikramiye dağılımı...

MPİ Süper Loto sonuçları: Yeni devir serisi gelebilir! 28 Eylül 2017 Milli Piyango çekiliş sonucu

Bir perşembe akşamı daha Süper Loto heyecanıyla tamamlandı. Sayısal oyunlar arasında büyük ikramiyeyi doğru bilme olasılığı en düşük olana Süper Loto, 28 Eylül 2017 Perşembe günü çekilişi yapıldı. MPİ Ankara Balgat Binası’nda yapılan canlı yayın ile Süper Loto sonuçları belli oldu. Milli Piyango idaresi sonuçları 21.15’te yapılan canlı yayın ile belirliyor ve 21.45’e kadar mpi.gov.tr internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Süper Loto sonuçlarına göre belli olan altı şanslı rakam haberimizde. Zengin olma hayali kuran vatandaşlar kuponlarını kontrol etmek için Süper Loto sonuçlarını Google üzerinden araştırıyorlar. Büyük ikramiye yine mi devretti. Süper Loto çekiliş sonuçları ve MPİ oyunları hakkında detaylı bilgi…

SÜPER LOTO SONUÇLARI 28 EYLÜL 2017

Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. Kazandıran numaralar nbelli olurken ikramiye dağılımı Milli Piyango İdaresi tarafından henüz yayımlanmış değil. Büyük ikramiye tutarı 3 milyon 388 bin lira olarak belirlendi. 28 Eylül tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde:

2, 3, 5, 22, 24, 25

6 bilen kişi sayısı :2. DevirKişi başına düşen ikramiye tutarı:3.388.046,45TL
5 bilen kişi sayısı :76Kişi başına düşen ikramiye tutarı:7.357,25TL
4 bilen kişi sayısı :3.919Kişi başına düşen ikramiye tutarı:153,70TL
3 bilen kişi sayısı :77.512Kişi başına düşen ikramiye tutarı:13,35 TL
super-loto-sonuclari-mpi

GEÇEN HAFTA SÜPER LOTO SONUÇLARI

MPİ oyunlarının en çok kazandıranın gecesi heyecan ile bekleniyordu. Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. Kazandıran numaralar belli olurken ikramiye dağılımı Milli Piyango İdaresi tarafından belirlendi. Büyük ikramiyeyi yine bilen olmadı ve Süper Loto sonucuna göre 6. devir geçekleşti. 21 Eylül 2017 tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde:

6, 8, 9, 17, 25, 38

super-loto-21-eylul-sonuclari

SÜPER LOTO İKRAMİYEMİ NEREDEN ALABİLİRİM?

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.
Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

Heyecanla beklenen Süper Loto sonuçları canlı yayında belli oldu. Perşembe günlerinin vazgeçilmez oyunu Süper Loto’da kazandıran numaralar yapılan canlı çekilişle açıklandı.

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi canlı yayını ile belli oldu. Kazanma şansı en düşük olan oyun MPİ Süper Loto 28 Eylül çekiliş sonuçları bir küreden altı şanslı rakamın çekilmesi ile belirlendi. Devreden ikramiyeyi kazanıp kazanmadıklarını öğrenmek için kuponları başında sonuçları sorgulamak isteyenler internetten araştırmalara başladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...