Sözcü Plus Giriş

Süper Loto sonuçları açıklandı: Büyük ikramiye kime gitti? İşte Süper Loto sonuçları…

Süper Loto sonuçları belirlendi ve şans oyunu tutkunu vatandaşlar internete akın etti. Türkiye'nin en çok kazandıran şans oyunlarından olan Süper Loto'da sonuçlar belli oldu. Süper Loto devretti. Süper Loto'da 6 bilen kimse çıkmadı ve dev ikramiye haftaya devretti.

Sozcu.com.tr
08:32 -
Süper Loto sonuçları açıklandı: Büyük ikramiye kime gitti? İşte Süper Loto sonuçları…

Süper Loto sonuçlarının açıklanmasıyla yüzbinlerce kişi internete akın etti ve Süper Loto sonuçlarını sorgulamaya başladı. Süper Loto sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanıp kazanmadıklarını merak edenler araştıyor. Peki bu hafta hangi numaralar kazandı? İşte Süper Loto'da haftanın kazanan numaraları…

SÜPER LOTO SONUÇLARI 9 KASIM

MPİ oyunlarının en çok kazandıranın gecesi heyecan ile bekleniyordu. Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. 9 Kasım 2017 tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde…

Süper Loto sonuçlarına göre kazanan numaralar şu şekilde: 7, 13, 29, 34, 38, 52

SÜPER LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.
Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more